x-kom hosting

[4300] gry, filmy, wszystko

Mikej
utworzono
utworzono

Witam!

Rozglądam się za laptopem, ktory będzie służył mi do wszystkiego, czyli zarówno będę chciał móc pograć w gry na ustawieniach większych niż niskie i przy w miarę stabilnych fpsach (min. 30 w takim Wiedźminie 3). Jednak zarówno chciałbym móc odpalić film w FHD i posurfować na necie. No ale skoro już takie gry będą na nim działać to internet i filmy to powinny być dla niego pestką, nie?

 

No jednak parę wymogów mam od tego laptopa.

Przede wszystkim dwa dyski - 1TB HDD i jeden SSD, na dobrą sprawę 120GB wystarczy, ale samo 256GB też wygląda supe.

Równie ważny jest dla mnie ekran. Matowy i 17" - nie akceptuję 15,6. Zwyczajnie jest dla mnie za mały, później wyjaśnię dlaczego.

Żeby nie był brzydki, po prostu.

I 16GB ramu to też chyba sensowny wymóg?

 

A teraz cała historia. Przesiadam się z komputera na laptop. W komputerze miałem AMD FX-6300, GTX 750Ti i to 8GB ramu. Generalnie od laptopa wymagałbym co najmniej takie same osiągi jak ten komputer. Miałem, albo raczej jeszcze mam monitor 21.5" i jak cokolwiek robiłem na laptopie dziewczyny z ekranem 15,6"... to myślałem, że coś mnie trafi. Pewnie bym się przyzwyczaił... ale po co zmieniać tyle na raz?

Myślałem nad tym: https://www.x-kom.pl/p/346945-notebook-laptop-173-msi-gl72-i7-6700hq-16gb-1tb256ssd-gtx950m-fhd.html

Widzę w tym jednak jedną wadę - kartę graficzną. Jak myślicie, dałoby się znaleźć coś o generalnie takich samych parametrach, tylko z inną (lepszą) kartą graf, czy jednak nie mam co liczyć na lepszy sprzęt i to mi będzie musiało wystarczyć?

franczakr
komentarz
Mikej
komentarz
komentarz

Hmm, faktycznie jest ten gtx 1050, w innej konfiguracji na tej stronie znalazłem też komputer niewiele droższy i z i7-7700hq, zamiast tej i5-7300hq, ale nie mogę znaleźć żadnej recenzji, czy opinii o tym sprzęcie :/

Mikej
komentarz
komentarz

tak, Clevo to jest producent. faktycznie, chyba nie potrafię szukać, skoro jest... znaczy, to nie jest stricte ten model, bo różni się na pewno rozmiarem matrycy, ale nie wiem czy w tym aspekcie będzie to robiło wielką róznicę

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.