x-kom hosting

[2000zł] Smartfon

jaroaa
utworzono
utworzono

Witam poszukuję telefonu, najlepiej na androidzie. Zależy mi głównie na tym żeby był solidnie wykonany, nie korzystam z wielu multimediów (od tego mam komputer). Na telefonie używam jedynie maila, facebooka oraz nawigacji. Ze względu na pracę telefon często będzie narażony na kurz czy wilgoć. Jednak nie chciałbym żeby był to telefon typy Hammer itp. Z góry dzięki za propozycje ;)

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie popatrz na Sony Xperia XZ. Dostaniesz model prawie nowy, z przedłużenia umowy. Warto zaopatrzyć się w jakieś sensowne etui, telefon spełnia norme IP68

jukasz
komentarz
komentarz

Jak może być na iOS, to Apple iPhone SE jest wart rozważenia. Dostaniesz go za około 1800 zł.

RedSkull92
komentarz
komentarz
Dnia 28.04.2017 o 16:04, jukasz napisał:

 Apple iPhone SE jest wart rozważenia.


Nie jest :/

Ja proponuje:
OnePlus
Xperia XZ
LG Nexus 5X - aha tutaj cena gra pierwsze skrzypce :) bo Ci nie potrzebna torpeda.
Asus ZenFone 3 - sam posiadam Asusa i powiem krótko niezawodne są i asus dba o ich optymalizację.
Super, że wypełniają nisze rynkową bo to nie są telefony co po dwóch latach myśli się o ich zmianie.
Jak robią telefon to na dzień dobry jest zoptymalizowany, a nie jak to robi samsung wypuszczamy telefon w wersji alfa, po zbulwersowaniu klientów zrobimy bete, a po roku ten telefon już wersji finalnej nie robimy bo mamy "super hiper diper nowego flagowca".

WszystkozAmeryki_com
komentarz
komentarz

Pod kwotę 2 tys zł podchodzą też inne ex flagowce jak LG G5 oraz Samsung Galaxy S7, które powinny spełnić wszystkie twoje wygania, na plus także bardzo dobre aparaty i jakość zdjęć jeżeli Ci na tym zależy.

Dżony2
komentarz
komentarz

to jak jest taki budżecik to może Xperie XZ co?

  • 2 tygodnie później...
geeker
komentarz
komentarz

Jak i tak chcesz już przeznaczyć taki budżet to ja bym się zastanowił na P10-tką od Huawei, bo firma musi się postarać, żeby pozyskać klienta, którego samsung czy apple ma bez wysiłku, więc można się spodziewać bardziej dopracowanego działania. Zobacz zresztą na parametry p10, żeby się przekonać czy to jest to, czego szukasz, ale z tego co piszesz wnioskuję, że jak najbardziej będzie dla Ciebie ok. Ja mimo tego, że nie używam telefonu do gier tylko raczej przeglądanie internetu, kilka niezbędnych aplikacji, to denerwowałem się tym, że Samsung dość szybko tracił swoją moc i zacinał się często. Z kolei iphone jeśli już to od modelu  6 w górę, bo te starsze modele mają malutkie ekrany, niewygodne do robienia czegokolwiek, za to jeśli chodzi o pracę systemu IOS - bez zarzutów, zapytajcie każdego kto używa iphona. Jedyny czynnik na niekorzyść w Twoim przypadku to cena ;)

Dżony2
komentarz
komentarz

Moze troche ponad budzet, ale ja też przyłączam się do opinii na temat P10. Moim zdaniem bardzo dobry telefon

geeker
komentarz
komentarz

A jak poczekasz to trochę cena spadnie jeszcze i wtedy będziesz mieć konkret ;) Warto się wstrzymać jeśli sytuacja Cię nie goni i później długo sieszyć się telefonem. Chociaż po moim przykładzie nie ma też co się wstrzymywać za długo, ja od jakiegoś czasu podbieram teelfony znajomych i się bawię, zeby mieć pewność zanim się zdecyduję, póki co P10 jest na prowadzeniu, ale cena mnie wstrzymuje jeszcze :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.