x-kom hosting

Problem z fps w cs go po aktualizacji (ważne)

GOLDEN;
utworzono
utworzono

Witam. Pisze ten temat ponieważ przeszukałem cały internet i nie mogę rozwiązać problemu z fps. Gram na laptopie lenovo G70-80, nie ma mnie teraz w domu więc specyfikacje napiszę jak wrócę, bo dokładnie nie pamiętam, jedynie kartę graficzną nvidia 920M Proszę mi nie pisać że do gier lepsze są stacjonarne bo zdaje sobie z tego sprawę. Na początku kiedy zacząłem grać w cs go miałem od 70 do 40 fps, po paru dniach postanowiłem zmienić rozdzialke na 4:3 800x600 co dało mi 120-150 fps i na takich grałem przez cały czas po jakimś czasie była aktualizacja i fps spadły do 30 okazało się że muszę z oszczędzania energii zmienić na wydajność i pomogło, po jakimś dokładnie w tą środę zrobiła się aktualizacja cs i po włączeniu gry laptop robił się gorący i miał momentami 15 fps i wracał do 150 nie dało się grać więc wyszedłem i zacząłem robić dużą aktualizacje win 10. Kolejnego dnia (wczoraj) uruchamiam grę i zaczyna się pobierać bardzo mała aktualizacja cs, trwała chwilę, cs się uruchomił i laptop był w normalnej temperaturze, a fps już nie skakały tylko było stale 59-60 fps i tak mam cały czas, wyłączałem synchronizację pionową i xbox, stan baterii mam dalej na wydajność, szukałem w Internecie i nie ma rozwiązania, proszę o pomoc i konkretne odpowiedzi. Jakby coś było nie jasne to odrazu wyjaśnię. Z góry dziękuję. Sorki za taki nie klejący się tekst ale piszę to na telefonie szybko.

piwot
komentarz
komentarz

stałe 59-60 świadczy o tym, że coś ogranicza ilość klatek, fps max? chociaż jeśli wcześniej miałeś więcej fps to znaczy ze nie zmieniałeś tego parametru... 

Jeśli zrobiłeś dużą aktualizacje powinieneś w ustawianiach Windows 10 mieć zakładkę gry wejdź tam aktywuj tryb gry, po włączeniu csgo wciśnij win+G, sprawdź może fps'y wrócą ;)

  • Dobra wypowiedź 1
GOLDEN;
komentarz
komentarz

dzięki wielkie za odpowiedź, takiej opcji nie widziałem jak wrócę to sprawdzę, daje plus. Fpsmax wszystko wypróbowałem z tym.

Ghega
komentarz
komentarz

spróbuj też zrobić sprawdzanie spójności plików gry, czasami to pomaga :)

GOLDEN;
komentarz
komentarz
Teraz, Ghega napisał:

spróbuj też zrobić sprawdzanie spójności plików gry, czasami to pomaga :)

 

takie rzeczy odrazu robię jak mam problem z fps, dzięki za odp.

Piwot wystarczyło wyłączyć tryb gry o którym pisałeś powyżej. Dzięki wielkie, plusy ci się należą. Temat do zamknięcia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.