x-kom hosting

Karta graficzna do 200 zł

Kaza666
utworzono
utworzono

Cześć wszystkim.

Ostatnio brat przyniósł mi swój stary komputer (obecnie korzysta z nowo zakupionego). Sprzęt który dostałem nie jest jakąś super machiną do gier, ale (nie wliczając karty graficznej) wypada lepiej, niż mój laptop. Owa skrzynka posiada płytę główną GA-G41MT-ES2L z upchanym 6Gb ramu.

Brat miał oddzielną kjartę graficzną na której uruchamiał dosyć fajne gierki, ale odsprzedał ją znajomemu. Ta zintegrowana jest beznadziejna.

Z funduszem obecnie ciężko, ale chciałbym dokupić jakąś grafikę do 20 nie kupisz karty graficznej do gier" itp. nie spodziewam się uruchamiania najnowszych tytułów. Nie jestem zapalonym graczem, ale fajnie byłoby pograć w coś świeższego niż GTA SA, albo Mafia 1 (Max co wyciągnie mój laptop).

Moglibyście polecić jakąś względnie wydajną kartę po podanej kwoty?

Z góry dzięki za fachowe porady.

bemol911
komentarz
komentarz

Jaki masz tam procesor, zasilacz i obudowę ? 

Kaza666
komentarz
komentarz

Procesor: Intel® Core™2 Duo Processor E4600
Zasilacz: Codegen 450w
Obudowa: ATX (tak stara, że nie mam pojęcia jaki model, ani gdzie go szukać:P)

cubeaim
komentarz
komentarz

Tak na ślepo to ciężko coś dobrać.

Dobrą wydajnośc i niski pobór prądu za małą kwotę - HD5770

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6795740120

 

A za resztę zmień zasilacz, codegen to najgorsza "marka" zasilaczy o ktorej juz legendy krążą.

Jakiś używany 400W dobrej marki trafisz do 100ZŁ

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.