x-kom hosting

Samoczynne minimalizowanie podczas uruchomionej gry

Fromdesert
utworzono
utworzono

Witam,

Od około 2-3 dni mam następujący problem: Podczas grania w jakąkolwiek grę, co jakiś odstęp czasu - mniej więcej 1-2h gra mi się minimalizuję do pulpitu. Czasami jeszcze zdążę zobaczyć, że na ułamek sekundy pokazało się jakieś okienko, niestety nie jestem w stanie zidentyfikować, co to za okienko oraz co to powoduję. Proszę o jakieś porady oraz pomoc.

jukasz
komentarz
komentarz

Hmm, może zrób nagrywanie obrazu z pulpitu, a potem sobie odtwórz, żeby sprawdzić co to za okienko (komunikat).

Fromdesert
komentarz
komentarz

Dziękuję za odpowiedź i dołączam logi

FRST.txt

Shortcut.txt

Addition.txt

 

Przy okazji, zgodnie z sugestią @jukasz przy nagrywaniu filmiku udało mi się wyhaczyć że to okienko to officebackgroundtaskhandler.exe. Jeżeli ktoś wie co mógłbym z tym zrobić to byłbym wdzięczny za odpowiedź. Z góry uprzedzam pytanie w razie czego, że office jest legalny ze studiów.

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie widzę tu żadnej infekcji.

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

Task: {1A8CC9DF-63C1-42A1-885B-7B72F6487730} - System32\Tasks\Microsoft\Office\OfficeBackgroundTaskHandlerLogon => C:\Program Files\Microsoft Office\root\Office16\officebackgroundtaskhandler.exe [2017-04-26] ()


Task: {52C8F0F3-84E0-451B-88FA-A44F1B936290} - System32\Tasks\Microsoft\Office\OfficeTelemetryAgentFallBack2016 => C:\Program Files\Microsoft Office\root\Office16\msoia.exe [2017-04-26] (Microsoft Corporation)
Task: {61554F26-4220-43ED-85A3-A8D167845212} - System32\Tasks\Microsoft\Office\OfficeTelemetryAgentLogOn2016 => C:\Program Files\Microsoft Office\root\Office16\msoia.exe [2017-04-26] (Microsoft Corporation)
Task: {8BA2F6E7-97A7-48BA-862F-3B4BC547C3F9} - System32\Tasks\Microsoft\Office\OfficeBackgroundTaskHandlerRegistration => C:\Program Files\Microsoft Office\root\Office16\officebackgroundtaskhandler.exe [2017-04-26] ()
EmptyTemp:


Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe
Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix (NAPRAW).

 

 

Edytowane przez Twój_Anioł_Stróż
Fromdesert
komentarz
komentarz

Niestety, nic mi nie to dało, dalej mi wyskakuje to okienko (zawsze co godzinę z 31 minutami np. 12:31, 13:31 itd.) Ale przynajmniej mam pewność, że to nie żaden wirus. Jeżeli ktoś jeszcze ma jakiś pomysł, jak temu zaradzić to z chęcią przeczytam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.