x-kom hosting

TABLET GRAFICZNY.

wafel71
utworzono
utworzono

Witam, dziś zakupiłem tablet graficzny One by Wacon S do gry osu! Jest z nim jeden problem, jak wchodzę w ustawienia (preferencje) tabletu i wchodzę w zakładkę mapowanie (To mnie interesuję do gry w osu!) i ustawiam sobie pole, to ustawienia wogole się nie zatwierdzają, tak samo inne ustawienia (Tryb pracy myszki, przyciski piórka etc.) i tablet pozostaje z ustawieniami domyślnymi. Odinstalowywałem sterowniki i instalowałem ponownie ze sto razy, bez skutku. Dodam że tablet działa na laptopie (problem jest na PC) i wszystkie ustawienie da sie zmienic itp. Proszę o szybką pomoc bo bardzo to utrudnia, z góry dziękuje. 

jukasz
komentarz
komentarz (edytowane)

Gram w Osu! na pececie, więc nie wiem, ale może spróbuj po prostu zmienić te ustawienia na komputerze.

Edytowane przez jukasz
  • 5 lat później...
Sikorski
komentarz
komentarz

Zmniejsz sobie obszar roboczy tabletu i po sprawie.
Każdy tablet jest dobry do osu. Posiadam XP-Pen Star G640 drawing pad i śmiało mogę go polecić do grania w osu.
Posiada lekki, wygodny, bezbateryjny (nie trzeba ładować ani nic na ten temat, wymieniać baterii również nie trzeba) rysik. Posiada także bardzo niski input lag (opóźnienie) oraz wystarczające pole do ustawienia ustawień Pod siebie. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.