x-kom hosting

Problem z obrazem w nowym komputerze, pojawia się i są piknięcia

sQuBANy_
utworzono
utworzono (edytowane)

Dzień dobry!

Mój przyjaciel kupił dzisiaj nowy komputer oto do niego link:

http://allegro.pl/pc-lenovo-mt-14-i5-4460-4x3-4ghz-8gb-1-5tb-gtx970-i6769949821.html#thumb/1

Podpiął go do telewizora Sony W70C | LED | Full HD | Smart TV

Problem polega na tym, że gdy podłączył kabel HDMI do płyty głównej to komputer się uruchamia, lecz ma tylko kartę graficzną Intel HD Graphics 4600, Co raczej to jest oczywiste.

Natomiast gdy podłączy kabel pod kartę graficzna również kabel HDMI to obraz się nie pojawia i co 1-2 sekundy jest piknięcie.

Z góry dziękuję za pomoc :)

Edytowane przez sQuBANy_

Youki
komentarz
komentarz

Dodatkowe zasilanie do GPU podłączone?

 

sQuBANy_
komentarz
komentarz

Nie mogę rozebrać komputera ponieważ jest on zaplombowany, stracił bym gwarancje

bemol911
komentarz
komentarz

To odsyłaj na gwarancję bo bez dostępu do wnętrza sam nic nie zrobisz. Możliwe że podczas transportu coś się poluzowało. 

sQuBANy_
komentarz
komentarz

Gdy podepnę kabel do wejścia od karty graficznej słyszę pikanie i to jest 1-2 (jedno piknięcie sekunda przerwy dwa piknięcia szybko, 3 sekundy przerwy i znowu jedno i dwa) 

 

Youki
komentarz
komentarz

Masz gwarancję to korzystaj. 

sQuBANy_
komentarz
komentarz

Okey, dziękuje. najprawdopodobniej oddam kompa wezmę kasę i coś innego kupię.. coś mi się nie podoba ten komputer :/ 

Dziękuje za pomoc, temat do zamknięcia :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.