x-kom hosting

karta graficzna

Purtakovsky
utworzono
utworzono

witam. tak wygląda mój zestaw :

Intel Core i5-4460 3.20GHz

16 GB RAM DDR3 1600 MHz

GeForce GTX 750 Ti 2GB GDDR5

Gigabyte H81-D3

Windows 8.1 64 bit

zasilacz 500W

 

Chciałbym wymienić kartę graficzną a zatem moje pytanie brzmi : ile dostanę za kartę, którą mam i jaką kartę polecacie do tego setu w racjonalnych oczywiście pieniądzach ?

Youki
komentarz
komentarz

GPU jest na gwarancji jeszzce?

Nowa GPU nowa czy używana?

Dokładny model tego zasilacza?

Purtakovsky
komentarz
komentarz

szczerze mówiąc to nie mogę znaleźć ani paragonu ani gwarancji więc to odpada. jedyne co mam to pudełko. zasilacz modecom feel 500. karta najlepiej nowa bo też nie wiem czy jak kupię od kogoś używaną to czy na pewno będzie dobrze działać. moją chcę sprzedać i właśnie nie wiem gdzie szukać kupca. jak wiadomo na grupach fb są same cebule co chcą wszystko za 10zł.

slivero
komentarz
komentarz

Musisz wziąć pod uwagę, że obecny zasilacz który masz jest do wymiany. Tym bardziej jak planujesz wymianę karty graficznej. 

Ether_141
komentarz
komentarz
Godzinę temu, slivero napisał:

Musisz wziąć pod uwagę, że obecny zasilacz który masz jest do wymiany. Tym bardziej jak planujesz wymianę karty graficznej. 

 

A dlaczego? 

 

Podaj model zasilacza dokładny.

bemol911
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Ether_141 napisał:

A dlaczego? 

 

 

3 godziny temu, Purtakovsky napisał:

zasilacz modecom feel 500

 

Purtakovsky
komentarz
komentarz

a więc ?

Youki
komentarz
komentarz

Za GPU dostaniesz te 300-320 zł.

Weź sobie Corsair CX 450M oraz Gigabyte RX 570 4 GB tak by skok wydajności był duży i na dłużej karta wystarczyła. 

Purtakovsky
komentarz
komentarz

udało mi się znależć paragon. kartę kupiłem za 520zł w lutym tamtego roku. czy ten zasilacz i kartę dostanę w jednym sklepie na raty ? może polecacie jakiś sklep, który rozłoży mi to na raty i dodatkowo nawet za drobną dopłatą zamontuje żeby już wszystko śmigało jak powinno.

Youki
komentarz
komentarz

Zakup ratalny jest możliwy.

Montaż to poszukaj studenta, za czteropak Ci to zamontuje.

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.