x-kom hosting

[3500-4500] Pomocy w wyborze

hevcio
utworzono
utworzono

Witam serdecznie.

 

Szczerze mówiąc, jestem ciemny w tych sprawach.

Znalazłem myślę, że ciekawe opcje komputerów i prosiłbym o jakieś porady, czy są one opłacalne. Głównie do gier w wolnym czasie po pracy. 

 

http://allegro.pl/vist-7th-gen-core-i7-7700-8gb-gtx-1060-1tb-win10-i6693067204.html

http://allegro.pl/new-do-gier-i7-7700-16gb-ssd275gb-m-2-gf-gtx1060-i6776356468.html

 

Takie mam dwie propozycje.

Youki
komentarz
komentarz

Kompletna strata kasy.


Posiadasz jakieś podzespoły ze starego PC?

Pod jaki monitor ma być zestaw?

System operacyjny posiadasz czy także wliczyć?

hevcio
komentarz
komentarz (edytowane)

No w tym rzecz, że mam laptopa, ale nie sprawdza się kompletnie do gier. Napisać maila, obejrzeć film wystarczający.

Monitor jakiś stoi i się kurzy generalnie Samsung S22D300 :P

 

A system generalnie windowsa 7 mam, ale nie wiem czy klucz ze starego jeszcze zadziała. :) 

Edytowane przez hevcio
Youki
komentarz
komentarz

Jeśli ten klucz jest przypisany do płyty głównej czy laptopa to nie zadziała.

 

Ten monitor posiada tylko analogowe złącze VGA. Do podłączenia będziesz potrzebować aktywnego adaptera HDMI-VGA.

 

Intel I5 7400

AsRock H110M-HDV

GoodRAM 16 GB 2400 MHz CL15 Play

WD Blue 1 TB 7200 RPM SATA 600

SilentiumPC Regnum RG2

SilentiumPC Vero L1 500W

MSI RX 580 8 GB  

A-DATA SP920 128 GB

Microsoft Windows 10 BOX 64 bit PL

Razem 3998 zł

 

Zestaw z wydajnym 4 rdzeniowym procesorem, płytą główną z możliwością podłączenia USB 3.0 z przedniego panelu obudowy oraz 16 GB RAM. Dysk twardy o pojemności 1 TB na dane oraz wydajny SSD na system i programy w celu poprawy komfortu codziennego użytku. Zasilacz posiada okablowanie w oplocie oraz 2 letnią gwarancję d2d. Obudowa fabrycznie wyposażona w dwa wentylatory, piwnicę oraz filtry przeciwkurzowe Wydajny układ graficzny z dość przeciętnym, pół-pasywnym systemem chłodzenia oraz 3 letnią gwarancją.

 

Złożenie zestawu oraz aktualizacja BIOS wykonywana jest za darmo.

hevcio
komentarz
komentarz

Dzięki wielkie za pomoc! Przemyśle sprawę do końca. A tak zapytam z ciekawości czemu uważasz, ze te zestawy co podałem to wyrzucanie pieniędzy pieniędzy błoto? :)

Youki
komentarz
komentarz

GTX 1060 3 GB w tej cenie to porażka. Poza tym gotowców na allegro się nie kupuję, pełno wątków, tematów w sieci dlaczego tak jest.

Do tego bardzo często masz plomby na obudowie oraz gwarancję sprzedawcy i to tylko na 2 lata, gdzie większość producentów podzespołów normalnie na swoje podzespoły udziela 3 letniego okresu.

  • Dobra wypowiedź 1
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.