x-kom hosting

Karta do Phenoma x4 945

redzik32
utworzono
utworzono

Witam. Jaka karta maksymalnie do phenoma 945? Myślę o jakiejś używce r9 270? Czy jakąś nową gtx 1050? czy max to gtx 750.

slivero
komentarz
komentarz

Wpierw powiedz jaki masz zasilacz [ moc,marka i model ].

redzik32
komentarz
komentarz (edytowane)

silentium 600w Obecna karta HD7770

Edytowane przez redzik32
cubeaim
komentarz
komentarz

A obecna karta po prostu nie wystarcza?

Zmiana jakiegos mega przyrostu ci nie doda.

Moze OC procesora i karty graficznej porobić.

HD7770 to nie jest jakiś słaby układ.

GTX1050ti będzie od niego szybszy z nowych kart za około 700zł.

redzik32
komentarz
komentarz

O to chodzi, że jeszcze tego phenoma nie mam. Kiedyś zamierzałem wymienić części (nawet tu pisałem na forum) ale zacząłem grać sobie w WarFace i do tej gry obecny komputer mi wystarczał. (Athlon x2 250 .3.5. HD 7770.) dopóki po jakiejś aktualizacji gra zaczęła mi się wieszać. Ni stad ni zowąd pulpit i tyle. Nie jestem jakimś tam wielkim zapaleńcem gier, ale np.Line of sight mi się podoba a mój procek chyba nie uciąga. Najpierw wymienię wspomniany procesor i wiem, że ileś tam klatek zyskam, ale chciałbym jeszcze trochę zyskać na karcie, natomiast wiem, że procek nieraz nie idzie w parze z karta i np na phenomie z gtx 1070 w jakiejś grze jest 50 klatek a z jakims nowszym 100, zaś w innej jest tyle samo klatek. dlatego nie chciałbym przepłacać bo juz za HD 7770 przepłaciłem do tego athlona. Wiadomo jak trafi się gra z narzutem na grafikę to nawet nawet, ale odwrotnie to kapa. Chciałbym to jakoś zrównoważone mieć. Z 15 klatek z proca z 15 z karty i jest już sporo. Po prostu rozważam jakiś upgrade z wymianą całej platformy, ale jak wspomniałem jakims zapaleńcem nie jestem, więc może sam upgrade wystarczy do takich free to play.

Płyta nie do OC.

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.