x-kom hosting

Rozdzielczość ponad natywna

promedeus
utworzono
utworzono (edytowane)

Hej wszystkim, kilka dni temu pytałem o nowy monitor i doradzony dell jest już u mnie na biurku : ) i teraz pytanie bo poprzedni był full hd a nowy jest 1440p ale wczoraj znalazłem opcje nvidia  multi frame sampled anti aliasing ( moja pomylka chodzi mi o opcje dsr - dynamic super resolution )która pozwala ustawić rozdzielczość większą niż natywna i rzeczywiście działa bo z ciekawości w wiedzmimie włączyłem 5k i jakość wygładzania robi wrażenie mimo że jest niegrywalna bo mam około 30 klatek na ustawieniach uber.  I tak sobie myślę czy przypadkiem nie wydałem 2 tyś na większą rozdzielczość która mogę włączyć w kilka minut za darmo. Nie lepiej dokupić za tą kasę druga kartę graficzną i grac w 4k albo po prostu zostawić stary monitor i włączyć sobie 1440p ? 2tys piechotą nie chodzi a szczerze mówiąc spodziewałem się lepszego efektu po komentarzach na różnych forach. 

Edytowane przez promedeus

promedeus
komentarz
komentarz

Nikt się nie wypowie? 

  • 2 tygodnie później...
Jaho
komentarz
komentarz

to dsr daje bardzo mały efekt w porównaniu z monitorem 1440p podłącz sobie 2 monitory, jeden 1080p (z dsrna 1440p) a drugi ten nowy 1440p

różnice zobaczysz od razu

Ja sam na monitorze 1080p próbowałem użyć dsr 1440p i różnica jest bardzo mała natomiast klatki na sekundę spadają dosyć mocno

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.