x-kom hosting

Antyplagiat i orientacja tekstu

mateush998
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć,

 

Oddaję niedługo pracę inżynierską i mam jedno pytanie w sprawie antyplagiatu. Czy program ten potrafi wyłapać tekst, który ma inną orientację niż poziomą? Posiadam w pracy tabele sporych rozmiarów które musiałem obrócić o 90 stopni, bo inaczej by się nie zmieściły na stronie. W tabelach są zestawienia żywcem pobrane z internetu. Czy jeżeli tekst jest również obrócony o 90 stopni, to antyplagiat potrafi to wyłapać? Dodam, że nie mogę zmienić tekstu w tabeli, gdyż byłą ona tworzona w libre office i nie była tworzona przez mnie. Plik z libre ma mój kolega, który aktualnie jest niedostępny i pewnie będzie jeszcze długo. Ja otrzymałem od niego już "sklecony" dokument.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Edytowane przez mateush998

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Jeśli tabela to obraz lub jakiś dziwny format to nie sądzę by jakiś program łatwo mógł go sprawdzić. Program musi pobrać treść, przede wszystkim pełne zdania.

Tutaj mała porada: http://www.antyplagiat.net/omijanie-plagiatu.html

 

 

jukasz
komentarz
komentarz

Dla pewności daj odnośnik do źródła i powiedz o tym promotorowi. Cytaty, nawet bardzo długie, przechodzą, ale musi być źródło. Oczywiście system antyplagiatowy to wykryje, ale promotor daje jakąś adnotację, że jest ok. Wiem, bo to przerabiałem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.