x-kom hosting

[12000zł] tylko granie 4k i może VR

Jakub22
utworzono
utworzono

witam poszukuje komputerka do grania 4k max 12000zł 

mam problem bo sam nie umiem składać komputerów 

i proszę was o zaufane adresy  firm składających komputery i podkręcające podzespoły w woj. Łódzkim 

potrzebuje tez fajne pomysły co do podzespołów jakieś propozycje? konfiguracje 

chciałbym żeby komputer fajne tez sie prezentował czyli napewno case musi byc z szybą i podzespoły muszą sie komponować 

wczoraj spotkałem taką ofertę 

http://www.dell.com/en-us/shop/productdetails/alienware-aurora-r6-desktop/dpcwxt04s?selectionState=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%3D

 

dla mnie spoko bo zamawiam i mam gotowy komputer 

ale na moje oko nawet ten zasilacz nie da rady takim kartą wiec proszę was o pomoc czy ta oferta daje rade czy lepiej składać komputer 

składając komputer za taką samą cenę  będzie wydajniejszy od tego co podałem link ?

cubeaim
komentarz
komentarz

Lepiej składać komputer, a jak samemu nie będziesz umiał to jakiś wprawiony kolega za 200zł z pocałowaniem ręki ci go złoży.

 

12 000 max, czyli propozycje za 6 - 10tys też będą brane pod uwagę?

Jakub22
komentarz
komentarz

nie bardzo, chciałbym żeby to było min 10tys bo kurczę chce mieć komputerek pod 4k a najlepiej w okolicach 12 tys

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.