x-kom hosting

Karta graficzna do 400 zł !

motys18
utworzono
utworzono

Witam ! 
Mój komputer:
Płyta Główna MSI 870-C45
Karta Graficzna Nvidia GeForce GTX 560
Procesor AMD Phenom(tm) II X4 955 Processor 3.2GHz
Ram DDR3 6GB

Chciałbym kupić nową kartę graficzną najwydajniejszą pod gry do tego wyżej komputera gdyż ta karta już siada, mój budżet to do 400 zł, prosiłbym o linki z allegro z których odrazu mogę zamówić. Z góry dzięki, pozdrawiam.

cinomatic
komentarz
komentarz

Tutaj nie ma za bardzo pola do popisu.

Przy tym procku to możesz pójść w GTX660, no może GTX760 a to max co można tutaj wpakować.

Przy założeniu że zasilacz wytrzyma.

 

Jaki masz model i markę?

motys18
komentarz
komentarz (edytowane)

Kiedys podobny tutaj napisałem post i odpowiedzieli mi gtx 1050 2gb 
a więc teraz moje pytanie brzmi czy mi podejdzie ta karta : 
http://allegro.pl/karta-graficzna-msi-gtx-1050-2gb-oc-gddr5-gratis-i6798983902.html

wiem że kosztuję więcej o 150 zł mimo że mowilem ze do 400 ale budżet mi sie powiekszył , a więc po prostu odpowiedzcie mi na pytanie czy mi ona podejdzie pod plyte glówna którą wymieniłem wyżej ?? 

Edytowane przez motys18
Mogeto
komentarz
komentarz

podejdzie ale procesor musiałby być taktowany około 4Ghz żeby łączenie go z tą kartą miało sens, a płyta nie zachęca by robić grubsze podkręcanie

motys18
komentarz
komentarz

Okej dzieki, temat do zamknięcia.

 

cubeaim
komentarz
komentarz (edytowane)

Podejdzie i bedzie działać ciutke lepiej od tej umierajacej gtx560

 

W sumie to dobra karta pod ten zestaw, duuzo mniej energochlonna a wydajniejsza.

 

Na pytanko o zasilaczu nie odpowiedzialeś. Jaki masz obecnie zasilacz?

Edytowane przez cubeaim

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.