x-kom hosting

Nieobsługiwany sprzęt

RaeSremmurd
utworzono
utworzono

Witam. Po ostatniej aktualizacji Windowsa 7, wyskakuje mi taki oto błąd:
nieobslugi.png.ef6a38424563a7af75da3f37d6f16dab.png

Youki
komentarz
komentarz

A jaki masz procesor, Kaby Lake lub Ryzena?

 

RaeSremmurd
komentarz
komentarz

Kaby Lake

jukasz
komentarz
komentarz

Kaby Lake działa tylko na Win 10. Na Win 8 i 7 miał być blokowany po ostatniej aktualizacji.

RaeSremmurd
komentarz
komentarz

A mógłby ktoś mi krok po kroku poinstruować jak to dokładnie zrobić? Niezbyt wiem co tu ściągnąć i jak to wgrać. 

RaeSremmurd
komentarz
komentarz

Refresh

  • 1 rok później...
Marchew94
komentarz
komentarz

Miałem właśnie ten sam problem jak nie mogłem odpalić Dishonored 2... a wszystko przez to że nie mogłem zainstalować nowych aktualizacji do systemu, procesor z Kaby Lake ma zabezpieczenia jakieś, więc bez odpowiedniego skryptu lub gotowca nie przejdzie nic

 

1. Wchodzisz w link co podał użytkownik " bemol911 "

2. Na dole masz w opisie " najlepiej skorzystać z GOTOWEGO SKRYPTU...

3. Wchodzisz w to i masz na stronie " wufuc_v1.0.1.201-a52637d4.zip "

4. Elegancko go instalujesz i czekasz aż system wykryje nowe aktualizacje systemowe i je instalujesz ( Tak, teraz jak program złamał zabezpieczenia elegancko ci wyszuka najnowsze aktualizacje systemowe "

5. Gotowe!

 

Wiem że minął ponad rok od napisania poprzedniego postu, ale pisze go po prostu żeby też inni wiedzieli na przyszłość, bo akurat tu trafiłem przez google, więc i mi się przyda to na przyszłość, Pozdrawiam serdecznie

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.