x-kom hosting

Podczas gry w większość gier, PC freezuje i trzeba go resetować z buta

Kriecl
utworzono
utworzono

Witam. 
Mój zestaw wygląda następująco:
-Zasilacz SilentiumPC Vero L1 600W

-Karta Graficzna: AMD Radeon R7 200 series
-Procesor: AMD FX(tm)-4130 Quad Core 3,80GHz
-Ram: 4gb
-Płyta Główna: Gigabyte Technology Co. Ltd. 970A-DS3P
Moim problemem jest to, że komputer podczas gry w większość znanych tytułów "Frizuje się" I trzeba go resetować z buta. O dziwo chodzi płynnie w CS:GO na maksymalnych ustawieniach a wyrzuca go przy takich grach jak Heroes V, League Of Legends czy skirim, ponadto na najniższych ustawieniach graficznych. Dodam, iż ostatnio zmieniałem zasilacz, procesor zamiast chodzić na 60/80 jak było chodzi teraz na 20/30 . Co proponujecie? Reinstall Windowsa, wymiana jakiejś części? Proszę o pomoc.

DragonXR
komentarz
komentarz

Też miałem taki problem u mnie przyczyną był dysk

Youki
komentarz
komentarz

Podczas normalnego użytku tak samo się zawiesza, czy tylko i wyłącznie podczas grania?

Kriecl
komentarz
komentarz

Podczas normalnego użytku również. Takim jak przeglądanie maila,oglądanie filmów lub surfowanie po internecie. Szczególnie gdy odpalone jest kilka kart na raz.

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż zrzut ekranu z programu HD Tune, zakładka Health.

W wolnej chwili przetestuj pamięci RAM za pomocą programu memtest86+.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.