x-kom hosting

Windows 10 Education

averio1029
utworzono
utworzono

Witam. Ostatnio w szkole(jako iż jestem na profilu teleinformatycznym) dostaliśmy dostęp do oprogramowania Microsoft. Każdy z nas dostał specjalne konto na stronie microsoftu, z którego możemy za darmo dostać Windows 10 i wiele innych. Jedyną różnicą w tym systemie to to, że jest on w wersji "Education". Z tego co trochę poczytałem, dowiedziałem się, że posiada on wszystkie opcje z Enterprise i dodatkowo jest bardziej rozbudowany od niego. Potrzebuje jedynie wiedzieć czy ktoś ma taki system i może mi coś o nim powiedzieć i czy opłaca się go instalować. Z góry dzięki za pomoc.

Youki
komentarz
komentarz
26 minut temu, averio1029 napisał:

może mi coś o nim powiedzieć i czy opłaca się go instalować

A dlaczego miałoby się nie opłacać? :)

averio1029
komentarz
komentarz
Teraz, Youki napisał:

A dlaczego miałoby się nie opłacać? :)

Nie mam pojęcia co oferuje ten system :D Może blokuje jakieś aplikacje, może nie można na nim grać. :D 

bemol911
komentarz
komentarz

Ja mam od ponad 2 lat Windowsa 10 w wersji Edu, w porównaniu z 10 Pro którą mam na innym komputerze nie zauważyłem różnic.

averio1029
komentarz
komentarz
23 minuty temu, bemol911 napisał:

Ja mam od ponad 2 lat Windowsa 10 w wersji Edu, w porównaniu z 10 Pro którą mam na innym komputerze nie zauważyłem różnic.

Czyli można spokojnie i bez obaw instalować? :) I jeszcze jedno...instalowałem Windowsa na multum komputerach, ale jeszcze nigdy nie instalowałem bez formatowania całego dysku. Potrzebuje lekkiej pomocy jak go zainstalować, aby nie utracić żadnych plików. Z góry dziękuję. ;) 

Youki
komentarz
komentarz

A jak masz teraz, masz tylko jedną partycję?

averio1029
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Youki napisał:

A jak masz teraz, masz tylko jedną partycję?

Obecnie mam Windowsa 10 Home. Partycji mam 3.

Youki
komentarz
komentarz

Jak masz jakieś pliki, zdjęcia, dane na partycji systemowe to przenieś je na inną partycję i formatujesz tylko tą systemową.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.