x-kom hosting

Urządzenie wielofunkcyjne ~500 zł

dronek
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,
Poszukuje tak jak w temacie urządzenia wielofunkcyjnego, do użytku domowego. Na kolorze mi nie zależy, więc z tego co się orientuje najlepiej będzie zakupić urządzenie laserowe.
Macie więc może jakieś urządzenie do polecenia, wymogiem jest wi-fi, a sprzęt, żeby był jak najtańszy w eksploatacji. Tak jak w temacie do wydania mam maksymalnie 500 zł i nie chciałbym przekroczyć tej kwoty.

Edytowane przez dronek

krzysiuus
komentarz
komentarz

Atramentówka Brother j-105 delikatnie 30zł ponad budżet. Koszty eksploatacji bardzo niskie. 

dronek
komentarz
komentarz

Dzięki za propozycje, 

Wydaje mi się jednak że laserowa będzie lepsza w moim wypadku. Nie masz  może do polecenia jakiejś z tego typu?

Dżony2
komentarz
komentarz

Ja jakoś nie jestem specjalnie zwolennikiem laserówek w tej cenie Jakoś z takich modeli do 6 stówek to preferuje takie coś jak Brothery.

jukasz
komentarz
komentarz

Xerox Phaser 6020. Jest u nas w biurze, drukujemy całkiem dużo, działa dobrze.

  • 3 tygodnie później...
Nadia_90
komentarz
komentarz

A HP P1102? kosztuje chyba coś około 5 stówek, a w eksploatacji jest tania jak stosujesz zamienniki, nie pamiętam czy ma wi-ifi na pewno. Kiedyś miałam tą drukarkę i dobrze dawała radę jako domowa drukareczka przez długi czas. Popatrz na ceny w sieciówkach , jeśli dobrze pamiętam to kosztuje około 500zł, może mniej nawet teraz, zamienniki tonerów bodajże 80/90zł za toner, chodź to też zależy jaki producent, ja brałam zawsze tonery z dobretonery.pl

  • 2 tygodnie później...
Dżony2
komentarz
komentarz
Dnia 28.04.2017 o 12:21, Dżony2 napisał:

Ja jakoś nie jestem specjalnie zwolennikiem laserówek w tej cenie Jakoś z takich modeli do 6 stówek to preferuje takie coś jak Brothery.

bedą obstawał przy tej opcji:)

  • 4 tygodnie później...
stddmuchance
komentarz
komentarz

Dla mnie te urządzenia wielofunkcyjne to dziadostwo, jeszcze mało kiedy występuje druk w formacie a3

 

find

  • 4 tygodnie później...
Dżony2
komentarz
komentarz

wiesz co nie wiem czy dziadostwo. U nas jakoś działa, więc nie widzę jakoś powodu żeby tak je nazywać...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.