x-kom hosting

Jak podłączyć zasilacz (pomocy)

SzalonyMonitor
utworzono
utworzono

Witam potrzebuję pomocy z podłączeniem zasilacza dostałem zasilacz Corsair GS600 chcę założyć go do kompa, ale w płycie głównej nie ma zasilania na 24PIN tylko takie jak na zdjęciu jak to podłączyć ktoś pomoże? Dodam że w nowym zasilaczu nie ma tej wtyczki chyba to wtyczka FDD jeśli się nie mylę? http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/944c6c7d133967ff 

Sorki za kurz na kablach xD

rafalluz
komentarz
komentarz

To jest jakiś markowy komputer Dell/HP/Lenovo?

SzalonyMonitor
komentarz
komentarz
Teraz, rafalluz napisał:

To jest jakiś markowy komputer Dell/HP/Lenovo?

HP 8200 Ellite

rafalluz
komentarz
komentarz

No to masz problem. Zasilacze w nich montowane nie są kompatybilne ze standardem ATX, w jakim jest ten Corsair.

SzalonyMonitor
komentarz
komentarz

Czyli nie ma żadnej możliwości podłączenie tego zasilacza? 

Nawet używając jakiś przejściówek?

bemol911
komentarz
komentarz
29 minut temu, SzalonyMonitor napisał:

Nawet używając jakiś przejściówek?

 

Takich przejściówek raczej nie ma, musiałbyś sam kombinować i przekładać wtyczki z oryginalnego zasilacza do tego Corsaira.

rafalluz
komentarz
komentarz

Istnieć istnieją, ale w Polsce raczej nie dostaniesz. Doliczając koszty przesyłki wyjdzie taka cena, że i tak się nie opłaca.

SzalonyMonitor
komentarz
komentarz

Mi najbardziej chodzi o wtyczkę tą płaską białą z dwoma białymi kabelkami zielonym i szary. Tpo bokach z 4pinami i sześcioma to nie wychodzą bezpośrednio z zasilacza tylko to są rozgałęźniki i prąd idzie z molexa ponieważ był już problem podłączenia zasilania do grafiki i trzeba było kilka przejściówek założyć. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.