x-kom hosting

[4650] Komputer do gier

ozi3429
utworzono
utworzono (edytowane)

Hej, od razu na wstępie wspomnę, iż nie mam żadnych podzespołów ze starego PC. Potrzebuję zestaw komputer+monitor+klawiatura, myszka z podkładką I słuchawki+ BF1. Odejmując wszystko zostaje mi około 3800zł na sam komputer, najlepiej z ryzenem 1600, kartą wi-fi I napędem optycznym. Karta graficzna najlepiej od AMD też, bo monitor z FreeSync. Proszę o propozycje, z góry dziękuję. ;)

Edytowane przez ozi3429

Youki
komentarz
komentarz

AMD Ryzen 1600

MSI B350M Gaming

Corsair 8 GB 3000 MHz CL15

WD Blue 1 TB 7200 RPM SATA 600

SilentiumPC Regnum RG2

TP-LINK WN881ND

LG GH24NSD1

Corsair CX 450M

MSI RX 580 8 GB

A-DATA SP920 128 GB

Razem 3803 zł

 

Zestaw z Ryzenem 1600 tak jak chciałeś, do tego najtańsza, w zupełności wystarczająca, dość sensownie wyposażona płyta główna na chipsecie B350 z 4 złączami na RAM. 8 GB wysoko taktowanych pamięci na początek wystarczy.  Częstotliwość ręcznie ustawisz sobie na 2933 MHz. Wydajny SSD na system i programy na pamięciach MLC oraz klasyczny HDD o pojemności 1 TB na dane. Zasilacz posiada modularne okablowanie w oplocie, przetwornicę DC-DC oraz 5 letnią gwarancję. Obudowa fabrycznie wyposażona w dwa wentylatory, filtry przeciw kurzowe oraz piwnicę za zasilacz.

Złożenie zestawu jest za darmo.

 

  • Dobra wypowiedź 1
ozi3429
komentarz
komentarz
4 minuty temu, Youki napisał:

AMD Ryzen 1600

MSI B350M Gaming

Corsair 8 GB 3000 MHz CL15

WD Blue 1 TB 7200 RPM SATA 600

SilentiumPC Regnum RG2

TP-LINK WN881ND

LG GH24NSD1

Corsair CX 450M

MSI RX 580 8 GB

A-DATA SP920 128 GB

Razem 3803 zł

 

Zestaw z Ryzenem 1600 tak jak chciałeś, do tego najtańsza, w zupełności wystarczająca, dość sensownie wyposażona płyta główna na chipsecie B350 z 4 złączami na RAM. 8 GB wysoko taktowanych pamięci na początek wystarczy.  Częstotliwość ręcznie ustawisz sobie na 2933 MHz. Wydajny SSD na system i programy na pamięciach MLC oraz klasyczny HDD o pojemności 1 TB na dane. Zasilacz posiada modularne okablowanie w oplocie, przetwornicę DC-DC oraz 5 letnią gwarancję. Obudowa fabrycznie wyposażona w dwa wentylatory, filtry przeciw kurzowe oraz piwnicę za zasilacz.

Złożenie zestawu jest za darmo.

 

Tylko ta płyta ma dwa sloty ram, SSD nie potrzebuje, to oprócz płyty do czego dołożyć? :D

Youki
komentarz
komentarz

Wydawało mi się, że widziałem 4, może tyle chciałem zobaczyć. Za dyszkę więcej masz Asusa B350M-A z 4 złączami.

Kupno zestawu w tej cenie bez SSD to strzał w stopę.

  • Dobra wypowiedź 1
ozi3429
komentarz
komentarz (edytowane)
8 minut temu, Youki napisał:

Wydawało mi się, że widziałem 4, może tyle chciałem zobaczyć. Za dyszkę więcej masz Asusa B350M-A z 4 złączami.

Kupno zestawu w tej cenie bez SSD to strzał w stopę.

Aa ten Ryzen na promocji? Bo kupuję za dwa tygodnie. I jakie są korzyści z SSD? Bo jeśli chodzi o czas odpalania systemu, to różnica pomiędzy 10, a 20-30 sekund nic mi nie robi.

 

Edytowane przez ozi3429
Youki
komentarz
komentarz

Nie zapominaj o kopiowaniu plików, uruchamianiu programów, przeglądarki i innych, typowych, codziennych czynnościach.

ozi3429
komentarz
komentarz
26 minut temu, Youki napisał:

Nie zapominaj o kopiowaniu plików, uruchamianiu programów, przeglądarki i innych, typowych, codziennych czynnościach.

a jakiś odpowiednik intela? bo trochę taniej są, chociaż wolałbym tego ryzena.

ozi3429
komentarz
komentarz (edytowane)
21 godzin temu, Youki napisał:

Mordo tego RXA 580 wolałbym bo mam ten monitor z freesync, a i tak aż tak dużej różnicy nie ma w wydajności. To dołożyc do SSDka, 16 ram, hmm? może i5-7500? @Youki żyjesz? :/

 

Edytowane przez ozi3429
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.