x-kom hosting

Pytanie

Phyriusek
utworzono
utworzono

Cześć, mam pytanie. 

 

Za większą rozdzielczość w grach odpowiada bardziej karta, czy procesor ? Bo mam monitor zwykły HD i bym się przerzucił na Full HD, ale czy nie odniesie się to do wydajności 

w grze np Tomb Raider 2013. Narazie dobrze mi się gra w ustawieniach wysokich, ale po wymianie monitora nie będzie gorzej ? 

Karta to R9 270 Msi, a procesor to Athlon Black Edition 7750 4GB Ram

Wrrrr12321
komentarz
komentarz

Witam. Tym zajmuje się karta graficzna, z rozdzielczością 1920x1080 sobie poradzi.

cinomatic
komentarz
komentarz

Przechodząc z rozdzielczości HD (1680x1050) na FHD (1920x1080) napewno grafika się bardziej spoci w grach.

 

P.,S

Ten procesor który masz i tak znacząco ogranicza kartę graficzną niestety :(

  • Dobra wypowiedź 1
Phyriusek
komentarz
komentarz

Znaczy z rozdzielczością, to aktualnie mam 1366x768, a co do gier, to gram tylko w tego Tomb Raider'a i Tibie. Saint's Rowa 3 udało mi się przejść, ale w mieście straszne lagi przez właśnie procesor. Ten zestaw będzie wymieniany cały na nowy i tylko obudowa, karta graficzna i zasilacz i chłodzenie pójdą na nowe części, a reszta na wyrzut. :) A monitor mam okazje kupić po taniości Full HD 22cale LG i obawiałem się, czy w Tomb Raider'a pogram :D

cinomatic
komentarz
komentarz

jak będziesz miał problemy z rozdzielczością to najwyżej trochę zmienisz w grze jakby były skoki :P

Ale będzie dobrze ;)

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.