x-kom hosting

Skąd rozkminić legalny Windows 8.1

bbcl
utworzono
utworzono

Kiedyś było tak: kupowałem w sklepie system Windows 3.11/95/98 na płytce lub dyskietkach i miałem. Obecnie chciałbym zakupić legalną wersję 8.1 - ale nie OEM, tylko zwyczajną, żebym po prostu miał. W internecie czy na allegro spotykam same dziwne oferty. Nie da się normalnie, prawilnie kupić 8.1 na płycie, w pudełku, z licencją na pełnej eleganckości? Dalibyście mordeczki jakiś link

Na stronie Microsoftu jest do kupienia tylko Win 10, ale tam podobno ********* ludzi w *** na szpiegowanie i jeszcze gierki nie działają.

 

// Nie przeklinamy na forum.

bemol911
komentarz
komentarz

http://www.komputronik.pl/product/382027/wyprzedaz-microsoft-windows-8-1-pro-64-bit-oem-dvd-pl.html 

 

7 minut temu, bbcl napisał:

Na stronie Microsoftu jest do kupienia tylko Win 10, ale tam podobno ******** ludzi w *** na szpiegowanie i jeszcze gierki nie działają.

 

Bzdury, najwięcej do powiedzenia mają osoby które nigdy z tego systemu nie korzystały.

Dark_Moon
komentarz
komentarz
30 minut temu, bbcl napisał:

szpiegowanie

Jeżeli się boisz szpiegowania to i Windows 8.1 będzie nieodpowiedni. Microsoft od pewnego czasu w stosunku do Windows 7 i 8.1 stosuje aktualizację zbiorczą w której są zawarte te poprawki, które wysyłają dane a, które kiedyś dało się odinstalować albo nie instalować ich wcale. Teraz nie da się ich wyodrębnić z takiej  miesięcznej aktualizacji. Wielu ludzi żyje w błogim przekonaniu, że nie maja Win 10 i nie są szpiegowani.

bbcl
komentarz
komentarz

Dziękuję za odnośnik. Jednak wersja Windows tam zawarta:

- jest pieruńsko droga

- licencja OEM, a chcę taką, żebym mógł sobie to instalować w przyszłości na czym będę chciał

kafejaxx44
komentarz
komentarz

Kup na allegro wersje box

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6797576647

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Chyba najtaniej box

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Licencje oem mozesz instalowac na czym chcesz byle w jednym czasie na jednym urzadzeniu. W tekscie licencji jest mowa o pierwszym wlascicielu i on moze zmienic komputer na inny. Ty bedziesz pierwszym wlascicielem jak kupisz nowy windows w pudelku. Nie ma znaczenia oem czy box. Jak kupisz z Allegro to juz pierwszym wlascicielem raczej nie bedziesz.8

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.