x-kom hosting

Problem z podłączeniem laptopa do wifi

piotreqd
utworzono
utworzono

Dzień dobry.Od kilku dni mam problem z przeglądaniem stron www. Po włączeniu przeglądarki na większości stron(google,allegro działają ale inne nie) wyświetla się komunikat w stylu:" Serwer <nazwa strony> potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.''.Internet biore przez wifi z lifeboxa i inne dwie osoby z niego korzystające(przez kabel na pc i wifi do innego laptopa) nie mają z nim problemów.Ponadto kiedy prubuję udostępnić na tego laptopa internet z telefonu(zawsze działało) laptop nie widzi w ogóle punktu dostępu z telefonu.

Jak można dojść do rozwiązania tego problemu?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

A wcześniej wszystko grało ? Co między czasie zmieniłeś, instalowałeś ?

piotreqd
komentarz
komentarz (edytowane)

Wcześniej wszystko grało.Mogłem używać wifi zarówno z telefonu jak i z lifeboxa.Nie instalowałem kompletnie nic,laptopa używam praktycznie tylko do przeglądania internetu.

 

UP

W międzyczasie spróbowałem podłączyć sie kablem zwykłym I krosowanym i objawy były te same

Edytowane przez piotreqd
MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Sprawdź komputer programem Adwcleaner.

piotreqd
komentarz
komentarz

Częściowo pomogło.Więcej stron się ładuje(wolno),ale na niektórych dalej wyświetla się ww komunikat.Spróbuję procedure powtórzyć kilkakrotnie,może to coś da.

Inna sprawa,że laptop dalej nie widzi hotspota z telefonu.

jukasz
komentarz
komentarz

Zobacz sobie jeszcze w menedżerze zadań, czy jak są problemy z ładowaniem strony, to jest jakiś ruch z internetu.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Pokaż co masz zainstalowane w Dodaj-Usuń Programy.

piotreqd
komentarz
komentarz

Bez tytułu.png

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Wyczyść ciasteczka, pliki tymczasowe, przeglądarki. Jeśli dalej nic, zobacz jak net chodzi na innej przeglądarce, np takiej: http://www.seamonkey.pl/

piotreqd
komentarz
komentarz

Bez tytułu.png

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Od jakiego momentu to się dzieje ? Co zrobiłeś ?

piotreqd
komentarz
komentarz

Dzieje sie tak od paru dni.Jedyna niezwykła rzecz jaka sie stała była taka,że krótko przed tym pierwszy raz w historii tego komputera musiałem zrobić twardy reset (a mam go już z 1.5 roku)

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Przywracanie systemu masz za pewne wyłączone ?

piotreqd
komentarz
komentarz

Nic takiego nigdy nie robiłem.Da się w takim razie coś z tym zrobić?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Ja nie mam pomysłu. Może ktoś inny ma jakieś sugestie. Jeśli nie, to reinstalka i włącz przywracanie systemu w Windows.

piotreqd
komentarz
komentarz

Przywrócenie ustawień do stanu początkowego zadziałało.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.