x-kom hosting

Monitor do 1-3k zł

konriman
utworzono
utworzono

Witam, poszukuję monitora do 3tyś zł. i szczerze się zastanawiam czy nie lepiej poszukać jakiegoś do 1tyś zł.

Priorytet to 144hz i zastanawiam się czy warto dopłacać żeby mieć matryce ips, rozdzielczość 2k kosztem większego czasu reakcji( czy ta róznica jest w ogóle odczuwalna?).

Gram w gry single i multiplayer(lol, cs, playeruknows, bf1, masseffect itd.)

 

Cięzko mi podjąć wybór... zastanawiałem się nad Asusem 27'' LED PG279Q i Asusem VG248QE

 

Myślicie że warto dopłacać do takiego z matrycą ips? czy lepiej brać tego z matrycą TN?

 

Dodam jeszcze że posiadam i7700k i gtx 1070 i poszukuje lepszego monitora niż ten który aktualnie posiadam (samsung syncmaster s22B300

piwot
komentarz
komentarz

Musisz sam najpierw zdecydować jaki typ matrycy będzie dla Ciebie najlepszy. Grając w gry FPS lepsza bedzie matryca TN, nie będzie smużyć, szybszy czas reakcji i oczywiście 144hz. Przy IPS kolory będą świetne, ale cena IPS'a z 144hz to trzykrotność monitora z matrycą TN. np https://www.morele.net/monitor-acer-xb271hkbmiprz-um-hx1ee-001-830544/?gclid=CLmPou-Dv9MCFVlJGQodcu8EQw&gclsrc=aw.ds troszkę przekracza Twój budżet ale spełnia wszystkie Twoje wymagania.

Youki
komentarz
komentarz

Taniej, w budżecie dostaniesz AOC AG271QG z 160 Hz panelem IPS o rozdzielczości WQHD oraz modułem G-Sync.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.