x-kom hosting

Launcher Gry

Grejt
utworzono
utworzono

Mam taki problem iż mam internet 60Mb/s.

Podczas pobierania gier ze steama ściąga się 7.5MB więć wszystko ok. Problem pojawia się wtedy kiedy pobieram World Of Warships. Gra pobiera się z prędkością 2.2MB/s. Wtedy na speedtescie jest około 40Mb/s a po wyłączeniu pobierania około 60Mb/s. A kiedy pobierałem star citizen to gra pobierała się z prędkością 9,5MB/s ( wtf ). Co jest przyczyną  nie wykorzystywania całej sieci?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

A skąd wiesz, czy druga strona jest w stanie ci "podawać" dane z prędkością twojego łącza ?

Upewnij się czy w launcherze, że włączony jest protokół torrent. Ale nawet on nie zapewni ci, że druga strona udostępni ci dane z twoją prędkością pobierania.

 

Jeśli tego nie rozumiesz, to wyobraź sobie, że mam serwer FTP z instalką jakiejś gry. Ale mam neta z upload tylko 5mb/s, więc ty będziesz ściągał z mojego serwera maksymalnie z prędkością 5mb/s.

Grejt
komentarz
komentarz

czyli tak jak myślałem ;v a juz myslalem ze cos u mnie jest nie tak.. po kilku minutach prędkość pobierania skoczyła do tej odpowiedniej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.