x-kom hosting

Przypadkowo dodany post

greenscreen
utworzono
utworzono

Witam,

Przed chwilą pisałem post, ale w trakcie pisania wcisnąłem przypadkowo złą kombinację klawiszy i niechcący wysłałem pusty temat. Nie wiedziałem jak go usunąć, więc zacząłem go edytować, ale nie zdążyłem i temat wylądował w koszu. Postanowiłem, że skoro już temat jest w koszu to napiszę go jeszcze raz, ale teraz poprawnie, niestety zaraz został przeniesiony do kosza, ponieważ "Zabronione jest zakładanie takich samych tematów w kilku działach forum. Powtarzające się wątki będą kasowane a ich autor może dostać ostrzeżenie.". 

Nie rozumiem tylko co miałem w takiej sytuacji zrobić. Tylko tytuł wątku się powtarza z tym, który jest w koszu, czyli skoro nie mogę usuwać tematów to mam napisać go jeszcze raz ale pod innym tytułem czy już nigdy nie będę mógł zadać pytania odnośnie tego zestawu czy o co chodzi?

Chyba, że da się jakoś usuwać własne tematy, a ja o tym nie wiem?

bemol911
komentarz
komentarz

Otwieram go bo jest zamknięty. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.