x-kom hosting

Podczas ruchu nową myszką w grze CS:GO, FPSy znacznie spadają

patrykpdb
utworzono
utworzono

Witam, problem wygląda następująco, podczas ruchu myszką w grze CS:GO FPSy znacznie spadają, czy to podczas rozgrywki obracając się, strzelając, czy nawet gdy jestem martwy i oglądam teammate'a który nic nie robi a ja podczas ruchu myszki widzę jak FPSy spadają. Mysz to Steelseries Rival. Po podpięciu starej A4Tech x7 spadki nie występują. Dodam, że przed formatem było to samo.

Usuwałem oprogramowanie i sterowniki od myszki, nic nie dało. Szukałem po forach ale nic konkretnego się nie dowiedziałem.Ciekawy przypadek, może ktoś coś pomoże jeśli nie trzeba będzie kupić coś nowego :)

Youki
komentarz
komentarz

A sprawdź czy masz w uruchomionych procesach proces stij.exe?

patrykpdb
komentarz
komentarz (edytowane)

Niestety nie 

 

Nie pomaga również, reinstalacja czy downgrade software i firmware.

Tu ktoś to ładnie nagrał na podstawie innej gry: 

 

Edytowane przez patrykpdb
truez
komentarz
komentarz

Tu winna jest myszka, nic nie poradzisz, jak masz na gwarancji, to oddaj i opisz problem, na angielskich forach widzialem podobne problemy, musialbys sie mocno zaglebic w to co pisza ale watpie zebys znalazl rozwiazanie.

slivero
komentarz
komentarz

Skorzystanie z gwarancji to jedyne sensowne rozwiązanie w tym momencie. Jeśli jej już nie ma to będziemy myśleć. 

patrykpdb
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc, gwarancja jest jeszcze do października więc skorzystam. Próbowałem wielu sposobów, z różnych for i nic z  tego. Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.