x-kom hosting

Dwa niebieskie, pionowe paski na ekranie, podczas startu Windowsa

X_Pac96
utworzono
utworzono

Witam, dziś podczas oglądania filmów na YT komputer zawiesił mi się i nie reagował na nic, więc zresetowałem go. Podczas wyświetlania się pierwszego okna z nazwą płyty głównej zobaczyłem dwa niebieskie paski i są teraz cały czas. Wyświetla się okno ładowania sysyemu lecz system się nie włącza. W czym może być problem?

20170424_090125.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Tryb awaryjny działa?

Model tej GPU, kiedy ostatni raz była czyszczona z kurzu, wymieniana pasta termo przewodząca?

X_Pac96
komentarz
komentarz

GPU: MSI ATI Radeon HD7870 2GB

CPU: Intel Core i5-3330

Ram: Goodram DDR3 8GB

Zasilacz: Aerocool Strike-X 500W

MOBO: Asrock B75 Pro3 Intel B75 LGA 1155

 

Wstyd się przyznać, ale od kiedy był kupiony tj. grudzień 2012, po złożeniu go nigdy nie zaglądałem do środka.

Youki
komentarz
komentarz

Wyciągnij GPU ze złącza PCI-E, podłącz przewód od monitora do płyty głównej i uruchom PC. Wtedy powinien uruchomić się system, następnie usuń sterowniki do GPU, włóż GPU i pod nią monitor podłącz i sprawdź czy się uruchomi system. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.