x-kom hosting

OBS - "OSTRZEŻENIE:Wykryto wysokie użycie procesora do enkodowania! Rozwać obniżenie ustawień.". 

T3nCzu
utworzono
utworzono

Witam, ostatnio postanowilem sobie postreamowac i zrobilem wszystko tak jak na yt pokazuja, lecz stream sie zacina, nie widac ekranu, slychac dzwiek, a w OBSie wyskakuje napis: "OSTRZEŻENIE:Wykryto wysokie użycie procesora do enkodowania! Rozwać obniżenie ustawień.". 

Mam 10mb/s uploadu i procesor I5 4570, karte graficzna GTX 770, 8 gb ramu. Wydaje mi się, że na tym sprzecie nie powinno byc takich problemow, odpalalem streama 1280x720 (16:9),

zmienialem bitrate, lecz nic nie dziala. Jezeli ktos sie na tym zna to prosze o rady, bo bardzo mi na tym zalezy ;) Pozdrawiam :D 

Wrrrr12321
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam, ustaw sobie może tak jak na screenach, mam słabszy PC i całkiem fajnie działa bez większych obciążeń.

2017-04-25_132446.jpg

 

lub tak

2017-04-25_132156.jpg

Edytowane przez Wrrrr12321

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.