x-kom hosting

[4500] Gry

Kuba0815
utworzono
utworzono

Cześć, niedługo będę składał kompa głównie do gier. I szukam pomocy w wyborze podzespołów.

Mam stere części: dysk hdd sata3, zasilacz corsair vs450.

Monitor 60 Hz samsung 24" SD390

Podkrecać umiem 

Jakieś propozycje?

Kuba0815
komentarz
komentarz

Halo

Wojciech Spychała
komentarz
komentarz

Obudowy nie posiadasz? Jeżeli nie to proponuje takie podzespoły: 

 

Płyta główna: Gigabyte GA-Z270-Gaming K3

Pamięci RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB White [2x8GB 3000MHz DDR4 CL15 DIMM]

Procesor: Intel Core i7-7700K

Chłodzenie: SilentiumPC Fortis 3 HE1425

Dysk: GOODRAM Iridium Pro 240GB

Karta graficzna: MSI GeForce ® GTX 1060 ARMOR OC 6GB GDDR5

Obudowa: SilentiumPC Regnum RG1 Pure Black

 

Razem wychodzi około 4600zł przy zakupie całego zestawu w Komputroniku. Jeżeli masz obudowę to oczywiście te 130zł mniej :)

 

Zestaw z przyszłościowo wybranym Core i7 z odblokowanym mnożnikiem (ponieważ i5 powoli zaczynają niedomagać w nowych grach, a za sprawą nowych procesorów AMD sytuacja może się tylko pogorszyć), razem z zaproponowanym chłodzeniem powinien spokojnie 4,5GHz utrzymać. Pamięć RAM również z zapasem a aby podnieść dodatkowo komfort pracy z komputerem zaproponowałem dołożenie szybkiego dysku SSD 240GB na kościach MLC. Płyta główna z porządna karta dźwiękową oraz sieciową a także posiadająca komplet najnowszych portów komunikacyjnych. Na koniec karta graficzna - GTX 1060 6GB - do podanej rozdzielczości w zupełności wystarczy a w przyszłości reszta zestawu jest w pełni gotowa aby przyjąć mocniejszą kartę gdy ta zacznie mieć problemy z utrzymaniem płynności animacji. 

 

Oczywiście można by podejść do sprawy od drugiej strony - wsadzić GTX 1070 kosztem słabszego procesora i zapewne redukcji pamięci RAM, jednak nie wydaję mi się to optymalnych rozwiązaniem :)

 

Oferta poszła na PW. 

  • Dobra wypowiedź 1
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.