x-kom hosting

Złożony komputer

kubag500
utworzono
utworzono

Witam złożyłem ostatnio komputer stacjonarny za kwotę 1000zł. Jest w nim zasilacz 550 colermaster, ram samsung 2x4gb cl 1600 dr 3 ,karta graficzna nvidia 730gt, procesor amd fx 4300 płyta główna asrock 930. Jest problem w tym, że np wiedźmin 2 chodzi na 35-45 fps a powinien minimum na 80-120 wiecie może co jest przyczyną takich słabych osiągnięć? 

bemol911
komentarz
komentarz

Jeśli masz GT 730 w wersji DDR3 to wszystko jest ok. 

kubag500
komentarz
komentarz

Mam DDR3 kartę graficzną, ale osiągi powinny być o wiele wyższe i wiedzmin 3 powinien chodzic bez problemu na srednich, a ledwo daje radę uciągnąć Wiedzmina 2 

bemol911
komentarz
komentarz (edytowane)
8 minut temu, kubag500 napisał:

wiedzmin 3 powinien chodzic bez problemu na srednich

 

Wydajniejsza wersja DDR5 ledwo osiąga ~35FPS na low w 720p (z wydajniejszym od twojego procesorem)  a ty chcesz na średnich grać :D 

 

Właśnie sprawdziłem, wersja DDR3 osiąga ledwo 20FPS na low w 720p (z i7 3770k).

Edytowane przez bemol911
kubag500
komentarz
komentarz

to jaką kartę mam kupić by dobrze chodziło?

bemol911
komentarz
komentarz

Możesz zmienić kartę na używanego GTXa 750 Ti 2GB za ~320zł, nic lepszego nie warto wkładać bo będzie ograniczane przez ten lichy procesor. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.