x-kom hosting

nie moge przywrócic systemu

Pomocfry
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

 

Mój problem polega na tym ,że chciałem zainstalować sterowniki do mojego pada PS3, wszystko było ok ale jak zainstalowalem je to nie działała mi klawaitura. Postanowilem je odinstlować i tera widzi mi pada jako urzdzenie nieokreślone. Chciałem przywrócić system ale gdy to robie pisze mi ,że nie udało sie przywrócić systemu. Pisze ,że to może być wina antywirusa ale mój Bitdefender nie ma możliwości w ustawieniach wyłaczenia sie na chwile, wydaje mi się że to wina wirusa.Prosze o pomoc.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Pomocfry

Pomocfry
komentarz
komentarz

Udało mi się rozwiązać problem. Włączyłem komputer w trybie awaryjnym i zrobiłem jeszcze raz przywracanie systemu. Po ponownym włączeniu wyskoczył błąd ale udało się cofnac system. Postanowiłem zmienić antywirusa, wróciłem do avasta i nie pojawiają sie żadne problemy. Mam nadzieje że żaden wirus się nie ukrywa. 

Do zamkniecia. 

 

Pozdrawiam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.