x-kom hosting

AOC I2481FXH

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie to przyzwoita propozycja. Sensowne, jak na ten budżet pokrycie barw, nie ma problemów z minimalną, wysoką wartości luminancji jak w I2369Vm, typowe wady IPS'a. :) 

Vpro
komentarz
komentarz (edytowane)

Ktoś wie gdzie można go kupić za mniej więcej 650 zł? Niestety oferta którą podałem wygasła. Szukam po necie i nigdzie go nie ma. A jak jest to bez wysyłki lub za chorą cenę...

Edytowane przez Vpro
maalekkk
komentarz
komentarz
Dnia 23.04.2017 o 14:01, Vpro napisał:

Ktoś wie gdzie można go kupić za mniej więcej 650 zł? Niestety oferta którą podałem wygasła. Szukam po necie i nigdzie go nie ma. A jak jest to bez wysyłki lub za chorą cenę...

Witam od dłuższego czasu również przymierzam się do kupna tego monitora, poczytałem sporo recenzji i w tej cenie chyba nic lepszego nie ma. Tylko pojawia się problem co do dostępności, miałem zamawiać niedawno gdy był jeszcze dostępny na morele jednak teraz tam go nie ma również nie ma na kompitroniku czy x-komie na ceneo jest kilka sklepów ale żadnego nie znam czytam opinie jednak jakoś nie mam zaufania, najlepszy wydaje sie być eukasta.pl ale są jakieś opinie że nie dają polskiej gwarancji itp. 

 

Jak gdzieś kupisz to daj znać, ja cały czas czekam aż gdzieś wrzuca :)

Vpro
komentarz
komentarz (edytowane)
17 godzin temu, maalekkk napisał:

Witam od dłuższego czasu również przymierzam się do kupna tego monitora, poczytałem sporo recenzji i w tej cenie chyba nic lepszego nie ma. Tylko pojawia się problem co do dostępności, miałem zamawiać niedawno gdy był jeszcze dostępny na morele jednak teraz tam go nie ma również nie ma na kompitroniku czy x-komie na ceneo jest kilka sklepów ale żadnego nie znam czytam opinie jednak jakoś nie mam zaufania, najlepszy wydaje sie być eukasta.pl ale są jakieś opinie że nie dają polskiej gwarancji itp. 

 

Jak gdzieś kupisz to daj znać, ja cały czas czekam aż gdzieś wrzuca :)

 

Kupiłem tutaj - http://bino.pl/aoc-mt-ips-lcd-wled-23-8-i2481fxh-ips-panel-1920x1080-50m-1-250cd-d-sub-2xhdmi.html?pc czyli tam gdzie Youki proponował.

 

@Edit Cofam swoją negatywną opinie ze względu na mój błąd. Paczka doszła i wszystko jest w porządku :).

Edytowane przez Vpro
maalekkk
komentarz
komentarz

@Vpro gwarancja paragon wszystko jest? 

Vpro
komentarz
komentarz
28 minut temu, maalekkk napisał:

@Vpro gwarancja paragon wszystko jest? 

 

Tak, wszystko jest.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.