x-kom hosting

Wymiana monitora

promedeus
utworzono
utworzono

Hej, ostatnio złożyłem zestaw do gier i doszedłem do wniosku że sporo mocy się marnuje w rozdzielczości full HD i warto by zainwestować w 1440p. Niestety w przeciwieństwie do podzespołów komputerowych w temacie monitorów jestem kompletnie zielony i liczę na waszą pomoc. Obecnie posiadam lg M2752 z tunerem telewizyjnym myślicie że dam radę sprzedać go za 700-800zl ? No i ile muszę szykować na coś w rozdzielczości 2k również 27 cali . Czytałem cos o odswiezaniu ale to podobno przydaje się tylko w grach typu CS więc mało mnie interesuje, głównie gram w RPG jak wiedzmin albo jakieś gta czy mafie.

https://www.morele.net/monitor-benq-gw2765ht-667852/#reviews co myślicie o tym ? Cena mi pasuje 

Youki
komentarz
komentarz

Raczej wątpie, ale możesz próbowa.

W tej cenie z 27 cali ten BenQ będzie jak najbardziej w porządku. 

Youki
komentarz
komentarz

Na 4K w tej cenie nie patrz. Jedyną zaletą będzie rozdzielczość i tyle.

 

promedeus
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli do 1500 nic lepszego nie znajdę od tego benqa? Jestem w stanie zwiększyć budżet do 2 tys jeśli będzie coś znacznie lepszego 

Edytowane przez promedeus
Youki
komentarz
komentarz

Do 2000 zł możesz polować na Dell U2715H.

  • Dobra wypowiedź 1
promedeus
komentarz
komentarz

chciałbym dzisiaj zamówić ten monitor więc jeśli mógłbyś mi powiedzieć z czym ten dell będzie lepszy i czy według ciebie warto dopłacać te 500zł byłbym mega wdzięczny ! z jednej strony 500zł to nie tak mało jeśli ma być jakaś marginalna różnica ale z drugiej prawdopodobnie będę go miał na kolejne kilka lat więc jeśli jest sens to jestem w stanie wyskrobać z portfela trochę więcej. odświeżanie jak już mówiłem mnie nie interesuje

Youki
komentarz
komentarz

Pivot, lepsze odwzorowanie barw.

 

  • Dobra wypowiedź 1
promedeus
komentarz
komentarz

dobra miałem już zamawiać tego benqa ale jeśli to ma być zakup na lata to pewnie potem będę cały czas myśleć że mogłem jednak dołożyć te kilkaset złoty. dzięki za pomoc temat do zamknięcia :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.