x-kom hosting

Brak WPA

Kyerokat
utworzono
utworzono

No więc dwa lata temu jakiś znajomy podłączył nam router, wifi itd. Kupiłem właśnie ps3, ale żeby je podłączyć do internetu, trzeba znać WPA. No i w tym właśnie jest problem. Mam win 8.1, po wejściu w konfigurację połączenia nie wyświetla się "bezpieczeństwo", gdzie powinien znajdować się klucz.

O6DAVTa.png

 

Szukam więc w ipconfig bramy, ip, czegoś gdzie mogę się zalogować. Tylko, że żaden z adresów nie działa, nawet po zrestartowaniu routera. Internet przerywa połączenie, nie może się połączyć itd.

 

Ethernet adapter Ethernet:



   Connection-specific DNS Suffix  . :
   Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::1c97:f154:7c24:8c23%3
   IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 10.0.2.73
   Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
   Default Gateway . . . . . . . . . : 10.0.2.1

Tunnel adapter isatap.{EF04A188-0427-4275-8A4D-46DBCFDA1B80}:

   Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
   Connection-specific DNS Suffix  . :

Tunnel adapter Teredo Tunneling Pseudo-Interface:

   Connection-specific DNS Suffix  . :
   IPv6 Address. . . . . . . . . . . : 2001:0:9d38:90d7:3ca5:3f9d:3f5d:6849
   Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::3ca5:3f9d:3f5d:6849%5
   Default Gateway . . . . . . . . . : ::

 

Tutaj jeszcze zdjęcie naklejki na routerze: 
Ej1AoVr.jpg

 

Siedzę nad tym od godziny i nie wiem zupełnie, jak znaleźć WPA. A nie wiem, czy powrót do ustawień fabrycznych nie zniszczy wszystkiego, jako że mieszkamy na wsi, kabel przebiega przez dwa domy od routera do routera.

O, jeszcze jak wchodzę w ustawienia komputera>sieć>grupa domowa to tam pojawia się kod z dopiskiem "jeśli inne osoby chcą dołączyć do grupy domowej, przekaż im to hasło". Ale rozumiem, że to nie WPA? Czy może? 
Albo - czy WPA to moje hasło do wifi? W sensie, jak chcę się zalogować na komórce, wyświetla mi moje wifi, podaję hasło, przykładowo "admin" i to tyle?

politolog
komentarz
komentarz
Teraz, Kyerokat napisał:

kabel przebiega przez dwa domy od routera do routera.

Ten twój TP-Link to dość stary router , który został skonfigurowany w lokalną sieć . Domyśle przywrócenie do ustawień fabrycznych ,, wyczyści ,, wszystko . 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.