x-kom hosting

Jaką mogę mieć prędkość internetu na wsi ?

JotPeGalaretka
utworzono
utworzono

Witam mam mały problem . Moje połączenie z internetem jest na poziomie 5Mb pobierania i 1Mb wysyłania w umowie jest to ,,do 10 Mb pobierania'' .

Ale nie ważne. Chciał bym się dowiedzieć jak szybki mogę mieć internet (najlepiej tak do 100Mb) mieszkając na wsi ? 

Są jakieś strony które po wpisaniu mojej lokalizacji (Szalowa 38-331) pokażą mi jaką prędkość internetu mogę osiągnąć ?

I jaki dostawca będzie najlepszy ?

politolog
komentarz
komentarz
52 minuty temu, JotPeGalaretka napisał:

Moje połączenie z internetem jest na poziomie 5Mb pobierania i 1Mb wysyłania w umowie jest to ,,do 10 Mb pobierania''

Internet po linii telefonicznej od Orange/Netii itp , zależy od lokalizacji ( infrastruktura , stan tych miedzianych kabli ) Co do innych dostawców , to z reguły zostaje internet radiowy lub mobilny zostaje . są jakieś teoretyczne aplikacje . Ale i tak to w praktyce wychodzi wszystko w praniu . 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.