x-kom hosting

Telefon 1000-1200 zł

LoosenUp333
utworzono
utworzono

Witam !

Chcę kupić nowy telefon za budżet wyżej podany. Wiem, że w tym budżecie najlepiej wypada xiaomi, lecz nic mi nie mówią żadne nazwy chińskiego producenta. Oczywiście inni producenci też mnie interesują. Telefonu używam do Youtube, facebook, messenger, snapchat i clash of clans (praktycznie nie używam innych aplikacji może jeszcze chrome). Dodatkowo dodam, że fhd to dla mnie minimum i maximum :)

Youki
komentarz
komentarz

Nowy czy używany, na gwarancji wchodzi w grę?

Przekątna ekranu obojętna?

LoosenUp333
komentarz
komentarz (edytowane)

Nowy. Gwarancji nigdy w niczym nie używam, więc nie jest najważniejsza. Lubię duże telefony poprzednio miałem lg g3 i był dla mnie dobry rozmiarem (niestety się zepsuł), lecz bez problemu lubię telefony duże wielkości nawet sony xa ultra. Generalnie to 5cali to minimum dla mnie, ale najlepiej więcej.

Edytowane przez LoosenUp333
Youki
komentarz
komentarz

Xiaomi Mi max, Lenovo Moto X Style, używany Nexus 6P przykładowo.

 

LoosenUp333
komentarz
komentarz

Co do tego xiaomi mi max jaka jest różnica między zamawianiem z polski a z chin, jak zamawiać z chin to mógłbyś podesłać jakieś zaufane sklepy ?

A z mniejszych xiaomi, nie 6 calowych :) co sądzisz np. o redmi note 3 pro ?

Youki
komentarz
komentarz

A zależy Ci na gwarancji w PL?

LoosenUp333
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak jak mówiłem nigdy nie korzystam z  żadnej gwarancji, więc nie

Edytowane przez LoosenUp333
Youki
komentarz
komentarz

To możesz spowadzić sobie Mi 5S Plus :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.