x-kom hosting

Dlaczego rozłącza mi gry internetowe?

johnny1502
utworzono
utworzono

Witam. Mój komputer przez wiele lat (dokładnie 8) działał prawidłowo jednak od jakiegoś roku mój system xp zaczął rozłączać mi gry przez sieć. Albo miałem lagi albo się rozłączały chociaż internet działa bez zarzutu : ping 30-50 ,transfer 3-6mgb. i sama sieć nie rozłącza się a tylko w trakcie gry jest napisane np" próba odnowienia polączenia", lub, że straciłem połączenie. Minimalizuje grę, połączenie internetu działa. Wgrałem niedawno system 7 i przez kilka dni działało wszystko ok. Żadnego wywalania z gier ale od tygodnia znów jest ten sam problem mimo dokupienia nowej, bezprzewodowej karty sieciowej z anteną. Próbowałem już wyłączać zaporę i antywirusa - bez skutku. Podaje informacje o moim komputerze :

System : Windows 7 Professional 64-bitowy (6.1, kompilacja 7601)

Producent systemu : Gigabyte Technology

BIOS : Award Modular BIOS v6.00PG

Procesor : AMD Athlon(tm) 7850 Dual-Core Processor (2 CPUs), - 2.8GHz

Pamięć : 6144MG RAM

Miejsce na dysku : 2596MB użytych, 9686MB dostępnych

Wersja programu DirectX : DirectX11

Karta Pamięci : NVIDIA GeForce 9600 GT

Przybl. całk. il.pamięci : 3306 MB

Proszę o pomoc. Co mam zrobić żeby znów działało wszystko jak przez te kilka dni od wgrania systemu? I dlaczego przez kilka dni działało wszystko dobrze a potem znów wróciło do wyrzucania mnie z gier sieciowych? 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Postaw kompa metr od routera i sprawdź czy nadal są problemy.

johnny1502
komentarz
komentarz

Witam. Zrobiłem zgodnie z tym co Pan mówił - bez skutku. Podłączałem też kabel do routera i komputera i wciąż niestety wyrzuca mnie z gier po czym znów działa. Te wyrzucenia są mniej więcej w równych odstępach czasu. Kiedyś były co 4 minuty teraz co jakieś 7. Co mam zrobić? Proszę o pomoc

Teraz, johnny1502 napisał:

Witam. Zrobiłem zgodnie z tym co Pan mówił - bez skutku. Podłączałem też kabel do routera i komputera i wciąż niestety wyrzuca mnie z gier po czym znów działa. Te wyrzucenia są mniej więcej w równych odstępach czasu. Kiedyś były co 4 minuty teraz co jakieś 7. Co mam zrobić? Proszę o pomoc

 

Dnia 22.04.2017 o 18:30, MasterYoghourt napisał:

Postaw kompa metr od routera i sprawdź czy nadal są problemy.

 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Sprawdź komputer programem Adwcleaner.

johnny1502
komentarz
komentarz
16 godzin temu, johnny1502 napisał:

Witam. Zrobiłem zgodnie z tym co Pan mówił - bez skutku. Podłączałem też kabel do routera i komputera i wciąż niestety wyrzuca mnie z gier po czym znów działa. Te wyrzucenia są mniej więcej w równych odstępach czasu. Kiedyś były co 4 minuty teraz co jakieś 7. Co mam zrobić? Proszę o pomoc

 

Dnia 22.04.2017 o 18:30, MasterYoghourt napisał:

Postaw kompa metr od routera i sprawdź czy nadal są problemy.

Dobry program, ale mimo usunięcia 6 błędów i restartu komputera problem pozostaje. Dzisiaj zainstalowałem dowolną grę online na laptopie i ten sam problem więc chyba to nie wina komputera. Co mam zrobić skoro ping i transfer są w porządku a jedynie gry online mi rozłącza? 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Nietuzinkowy masz problem.

johnny1502
komentarz
komentarz

Problem naprawiony. Okazało się, że adres IP anteny był taki sam jak sieci (dokładnie nie wiem o co tak naprawde chodzi) ale przyjechał chłopak od internetu. Powiedziałem mu o co chodzi i udało mi się naprawić. Zamienił jedno połączenie WiFi na 2 z tym samym hasłem. 

Dnia 25 kwietnia 2017 o 17:18, MasterYoghourt napisał:

Nietuzinkowy masz problem.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.