x-kom hosting

Kabel HDMI

kaka997
utworzono
utworzono

Witam, 
Otóż w tych sprawach jestem kompletnie zielony... A mianowicie mam zamiar podłączyć drugi monitor, dlatego potrzebuję kabla HDMI. Czy jest różnica w rodzajach kabli? 
Czy obojętnie jaki kupię będzie pasował do posiadanego przeze mnie monitora/karty graficznej? 
Karta graficzna gtx 1060 X gaming

monitor benq 2760h.

Youki
komentarz
komentarz

Wystarczy zwykły przewód HDMI.

 

  • 4 tygodnie później...
pcalano
komentarz
komentarz

Ja planuję kupić kabel, żeby podłączać laptopa do telewizora i zastanawiam się czy taki kabel za 15zł z allegro będzie równie dobry jak za 120 zł z Mediamarktu albo w ogóle jakiejś znanej firmy?

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Te kable są w cenie 20 zł do 25 zł w każdym sklepie nie wiem po co Allegro i po co opłacać koszty wysyłki i czekać jak można iść do sklepu.

https://www.ceneo.pl/1541720

Sklepy zazwyczaj nie produkują sprzętu tylko kupują od jakiegoś producenta i ta cena może być zależna od tego albo od wydziwiania z kątowymi końcówkami.

pcalano
komentarz
komentarz

Kabel jaki pokazujesz ma 1,5m długości, a ja potrzebuję taki przynajmniej 3m. Patrzyłem w MediaMarkt, kierując się tym, że pewnie tam będzie najtaniej jeśli chodzi o stacjonarne sklepy, ale przy takiej długości kabla cena w sklepie rośnie baardzo, a cena na allegro może +5zł.. Przejrzałem wszystkie dostępne u nich kable hdmi, więc albo nie mieli takiego na stanie akurat, albo jedyne jakie mają to ceny z kosmosu i wtedy chyba zamówienie wyjdzie taniej niż sklep normalny

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.