x-kom hosting

Czy to może być wina zasilacza ?

Kiesko
utworzono
utworzono

Witam aktualnie posiadam

Zasilacz: MODECOM FEEL 600 PRO

Karta graficzna : MSI GeForce NVIDIA GTX97O 

Procesor: Intel Core i5-4460 @3.20GHz

RAM: 8 GB

Płyta główna: GIGABYTE GA-H77M-D3H

Gdy gram w gry wymagające ze specjalnymi efektami, wybuchami etc. zaczyna mi tak jakby "wywalać grafikę" tzn. grę mi włącza, ekran robi się czarny po chwili napis "Brak Sygnału", dzwięki z innych aplikacji są słyszalne w słuchawkach.

Czy jest to możliwe że dzieje się tak przez tak słaby zasilacz? Moim zdaniem po prostu Karta Graficzna nie otrzymuje tyle mocy ile powinna.

rafalluz
komentarz
komentarz

Może, mogą np. tętnienia być za wysokie i manifestować się różnymi takimi błędami.

Gerlath
komentarz
komentarz

Jak najbardziej może , ale to również może być objaw czego innego (uszkodzona/padająca karta graficzna- stare fermi serii 4/5 podobnie pokazywały że zdychają), czy w końcu problem z innym podzespołem.

Tym niemniej bez podmianki na pewny i porządny zasilacz i tak się nie dowiesz...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.