x-kom hosting

Przerwy w dostawie internetu

Weer™
utworzono
utworzono

Witam, tak jak w tytule mam przerwy w dostawie internetu.  Problem pojawia sie "od czasu do czasu". Mam na myśli to, że przez 2-3 tygodnie wszystko dziala normalnie, a potem przez kilka - kilkanaście dni mam tak, że następuje przerwa w dostawie na +/- kilka minut. Internet od lokalnego dostawcy "darnet". Jest to internet światłowodowy, jeśli chodzi o ustawienia routera to nie mam do nich dostępu. Wszystko zrobili ludzie z tej firmy. Internet działa ok, tylko te przerwy w dostawie są strasznie wkurzające i często przerywają mi transmisje online.

politolog
komentarz
komentarz

Jak nazywa sie modem /router , który posiadasz ? 

1 godzinę temu, Weer™ napisał:

a potem przez kilka - kilkanaście dni mam tak, że następuje przerwa w dostawie na +/- kilka minut.

Często sa takie przerwy w działaniu internetu w ciągu 1 dnia ? 

Weer™
komentarz
komentarz

Zazwyczaj raz, czasami ( raz na kilka dni) rozłączenie następuje 2 razy. Ale ogólnie to raz. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.