x-kom hosting

Jak ograniczyć internet

lol012346
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam posiadam Router D-Link DWR 921

Gram sobie w League of Legends ping 50-90 przychodzi siostra włącza WI-FI u siebie i koniec wywala 300 pingu grać się nie da...

Jest sposób aby to ustawić.

Dokładnie chce ograniczyć siostrze internet tak aby mój ping nie przekraczał 110 gdy będzie ona korzystała z internetu

daje ss strony Routerasdasdaadsaawwww.thumb.png.bea36715315483256954c3856a9634bb.png

Edytowane przez lol012346

lol012346
komentarz
komentarz

To mi siostrze ograniczy internet ?

Gdy zrobiłem wszystko jak na tej stronie internet zwolnił mi że prawie nic nie można włączyć

lol012346
komentarz
komentarz

jak to naprawić ?

antonex
komentarz
komentarz

Na stronie to tylko przykład, ty musisz skonfigurować QoS pod swoje wymagania i używane aplikacje. Pokaż co skonfigurowałeś, jakie masz adresy w sieci no i najlepiej przypisać je na stałe lub "DHCP reservation" w routerze. 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Jakby się dało ustawić zakres portów od 1 do 65535 w tym QoS to by było super.

 

Cytuj

To mi siostrze ograniczy internet ?

Nie ograniczy jej neta. Zwyczajny QoS jak w twoim routerze zapewnia tylko wyższy priorytet dla danego ruchu, np dla gry. Musiałbyś mieć funkcję kontroli przepustowości w routerze by podzielić sprawiedliwie pasmo. Niestety, ten router tego nie potrafi.

Edytowane przez MasterYoghourt
  • 3 tygodnie później...
lol012346
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam coś takiego

Korzystam z WIFI oczywiście udostępniam internet z tableta WIFI do kopa kablem

 

inter.png

Edytowane przez lol012346
lol012346
komentarz
komentarz

?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Wpierw musisz statycznie przyznawać IP w DHCP. Następnie musisz określić jakie porty wykorzystuje gra. Na samym końcu stworzyć reguły w QoS dla tych portów i swojego IP.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.