x-kom hosting

Nie mogę połączyć się z youtubem i google

talantula
utworzono
utworzono

Problem przestawia się następująco:

Nie mogę połączyć się z google ani z youtubem, podczas gdy mogę normalnie korzystać z innych stron internetowych.

Antywirus to Bitdefender, sprawdzałem, nic nie blokuje.

 Data i godzina są dobrze ustawione.

Sprawdzałem na Mozilii i Edge, na obu nie działa.

Na Mozilli wyskakuje: Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia z kodem błędu SSL_ERROR_NO_CYPHER_OVERLAP

Na Edgu po prostu jest napisane, że nie można nawiązać połączenia z tą stroną

Macie pomysł co to może być?

Z góry dziękuję

politolog
komentarz
komentarz
22 godziny temu, talantula napisał:

SSL_ERROR_NO_CYPHER_OVERLAP

Jeżeli PING przechodzi , znaczy , że jest połączenie z stronami .Bardziej jest możliwy błąd przeglądarki bo dotyczy to tylko 2 stron . 

talantula
komentarz
komentarz

To co mogę zrobić, czyściłem już cookies i SSL w przeglądarce, tak właściwie czyściłem wszystko co mogłem, włączone mam przeglądanie prywatne, więc cookies się i tak nie zapisują, spróbowałem też pobrać opere, ale i tam problem występuje, tylko te 2 strony nie działają.

Spróbowałem też komendy ipconfig/flushdns w cmd ale też nic nie dało.

politolog
komentarz
komentarz
Teraz, talantula napisał:

Spróbowałem też komendy ipconfig/flushdns w cmd ale też nic nie dało

Pingi przechodzą . Mogę twój temat przenieść do działu Bezpieczeństwo . Zrób obowiązkowe logi 

talantula
komentarz
komentarz

Wrzucam logi, może da się w nich coś znaleźć.

 

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz

Nie widzę tu żadnej infekcji.

 

Jakoś trudno mi uwierzyć, by Twój dostawca internetu blokował Ci tylko te dwie strony, więc raczej blokuje je jeden z Twoich programów, ale nie wiadomo który.

 

Masz tylko dwa punkty przywracania Systemu:

Cytuj

17-04-2017 10:57:10 Installed Hi-Rez Studios Games
22-04-2017 20:18:04 Windows Update

 

więc zrób zwykłe przywracanie Systemu do pierwszego punktu przywracania (o ile wtedy jeszcze nie było problemu)

 

talantula
komentarz
komentarz

Problem rozwiązany, okazało się nim właczone skanowanie SSL w Bitdefenderze, dziękuję za pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.