x-kom hosting

Google chrome nie chce współpracować z Facebookiem

Bish
utworzono
utworzono

Witam

Od prawie godziny usiłuję zarejestrować się oraz zalogować na FB za pomocą przeglądarki google chrome. W międzyczasie straciłem cierpliwość, zainstalowałem operę i na niej utworzyłem nowe konto na FB. Ok, loguję się na google chrome, wywala mi błąd że wpisuję błędne hasło, hasło które skopiowałem z LastPassa, hasło, które jest w nim zapisane i to hasło według FB na google jest błędne, za to na operze działa, nawet ręcznie przepisałem to hasło, co z tego, dalej błędne. Teraz nawet na google chrome nie mogę wejść na stronę FB, ponieważ nawet nie łączy się ze stroną i wywala błąd "zmiana sieci".

Gdy wyczyszczę wszystkie dane podręczne przeglądarki, to wszystko działa, ale tylko do momentu próby zmiany hasła (bo przecież według FB hasło jest błędne...), w momencie zmiany hasła i potwierdzenia o wylogowanie z innych urządzeń, zabawa zaczyna się od początku. Nie da się wejść na FB do momentu wyczyszczenia danych i ponownej próby zmiany hasła. Koło zamknięte.

 

O co tu do *** chodzi?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Według mnie Chrome miał zawsze dobra reklamę i tyle. Wcześnie promowany tak intensywnie był Firefox. Nie podążam za aktualną modą, używam przeglądarki SeaMonkey będącej społeczną kontynuacją projektu Mozilla. Mam dzięki temu na prawdę mało problemów i dużo wolnych zasobów. Gdyby mógł tylko wrócić do starej, poczciwej Mozilli, to bym to bez zastanowienia zrobił.

 

Jeśli chodzi o twój problem, to wydaje mi się, że nowe wersje Chrome wychodzą tak często, że ta przeglądarka to nigdy nie jest produkt finalny tylko zawsze beta test/wersja rozwojowa.

Edytowane przez MasterYoghourt

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.