x-kom hosting

Problemy z nową klawiaturą.

Spektra9
utworzono
utworzono

Witam. 

Niedawno zakupiłem klawiaturę modecom volcano lanparty. Ucieszony pierwsza klawiaturą tego typu przysiadłem do testów (głownie w grach). Okazało się, że klawiatura po pewnym czasie nieużywania( np.: 30 min) przestaje wpisywać cokolwiek na komputerze, natomiast klawisze funkcyjne działają. Pomaga jedynie odpięcie i podpięcie kabla USB lub restart kompa. Następnym problemem jest to, że klawa tak jakby zacina się na 1-2 sekundy. Mianowicie chodzi mi o to, że na przykład w grach postać wykonuje jakąś akcje cały czas przez 1-2 sekundy, chociaż ja chcę zrobić coś innego. Również świetnie widać to podczas pisania, jak np.: Chcę napisać "klawiatura" to wygląda to tak: "klaaaaaaaaaaura" (występuje to z każdym przyciskiem). Uważam, że to nie wina klawiatury, ponieważ ową wymieniłem w salonie oraz sprawdziłem na innym kompie i dza normalnie. Tylko u mnie ten problem występuje. 

Bardzo proszę o wasze rady oraz pomoc! 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. :D

  • Dobra wypowiedź 1

bojdis
komentarz
komentarz

Posiadam tą samą klawiature i mam identyczny problem. Randomowe klawisze po wciśnięciu blokują sie i powtarzają kilka(naście) razy. Pojęcia nie mam o co może chodzić, ma ktos jakiś pomysł? Szukalem na polskich i anglojęzycznych forach i nie znalazłem rozwiązania :/

  • Dobra wypowiedź 1
  • 1 miesiąc później...
bojdis
komentarz
komentarz

Dzieki stary! Właśnie zainstalowałem, zobaczymy czy faktycznie to rozwiąże problem :) juz mialem ją oddać na gwarancje..

No i niestety, kalwiatura gubi mi teraz litery :/ losowe klawisze nie reagują na wciśnięcie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.