x-kom hosting

mam problem z ekranem w laptopie

Michal-123
utworzono
utworzono

Witam mam problem z laptopem Lenovo Z500 problem jest taki ze zainstalowałem starsze sterowniki do laptopa czekałem az sie zainstalują laptop uruchomił się ponownie ale zgasł próbowałem go włączyć ale nic się nie działo ekran byl ciągle czarny jakby laptop nie był włączony ale był włączony następnie po długim czasie włączyłem go ponownie pojawił sie napis LENOVO a na dole pisalo Czekaj po tych napisach wyświetlił sie niebieski ekran a na nim napis wystąpił błąd i cos tam dalej pisało ale niestety nie pamiętam co tekst ten był dosyć długi błąd ten nazywa sie DRIVE i jeszcze coś niestety nie zapamiętałem nazwy całego błędu na tym niebieskimtle było jeszcze jakies opcje wypróbowałem ze 2 opcje ale nic to nie dało a jak wybrałem ostatnią opcje to ekran zaczął migać i teraz to już wogule nic się nie wyświetla miganie widać na załączonym filmie pomuzcie mi z tym problemem to laptop mojej mamy !!!!

WP_20170421_11_35_18_Pro.mp4

tobiasz5300
komentarz
komentarz

masz windowsa na płytce lub pendrive?

Michal-123
komentarz
komentarz

niestety nie a nawet jakbym miał płytę żeby wgrać nowy system to wątpię żeby to pomogło bo ekran miga tak jak na filmie który wysłałem i nic więcej sie na tym.ekranie nie wyświetla a jest jakieś inne rozwiązanie niz wgranie nowego systemu ??

tobiasz5300
komentarz
komentarz (edytowane)

spróbuj włączyć tryb awaryjny i usunąc sterowniki 

Edytowane przez tobiasz5300
Michal-123
komentarz
komentarz

a jak wlaczyc tryb awaryjny bo na ekranie nic nie ma jest czarny ekran jaka kombinacje klawiszy mam wcisnac zeby wlaczyc tryb awaryjny

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.