x-kom hosting

Problem z myszką

przemik
utworzono
utworzono

Witam mam taki problem gdyż parę miesięcy temu kupiłem myszkę (genesis gm56x) i działała ona dobrze lecz po jakimś czasie zaczęła mi ona nagle przerywać.. było to troszkę uciążliwe lecz po dobrym ustawieniu kabla jakoś było to znośne po dłuższym czasie zrobiło się to już bardziej uciążliwe więc postanowiłem kupić nową myszkę tanią za jakieś 20 zł.. u niej było to samo lecz tak jak w przypadku poprzedniej na początku było to znośne po jakimś czasie stało się to uciążliwe lecz teraz nagle myszka przestała działać.. a mniej więcej działa to na zasadzie podłączenia myszka działa 2,3 sekundy gdy nią ruszę odłącza się.. próbowałem czytać coś na innych forach lecz nie mam pojęcia co mam robić :/ próbowałem podłączyć myszki do innych wejść usb ale to samo.. sprawdzałem myszki na innych urządzeniach lecz działają one poprawnie.. proszę o pomoc ponieważ mam chęć sobie pograć a mam czas wolny którego jest coraz mniej. 

pabelxd0911
komentarz
komentarz

Spróbuj na innym komputerze. Jak za działa na innym komputerze, to próbowałbym robić formata a jak nie zadziała to coś było by z płytą główną.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.