x-kom hosting

Ładowarka sieciowa [do 50zł]

czarus686
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Szukam ładowarki do mojego Redmi 4x gdyż aktualna ma inne wejście i ona posiada 5V i 2A więc takiej potrzebuję prawda :D Po prostu żeby mi nie zepsuła się bateria jak i telefon 

Co myślicie o tej http://www.empik.com/ladowarka-sieciowa-qoltec-50024-5-v-usb-qoltec,p1114250839,elektronika-p niby ma jakieś zabezpieczenia

jakieś inne propozycje(najlepiej z empiku, ale w ostateczności coś innego)? Mam karte prezentową do empiku i stąd ten wybór :D

podobno szybkie ładowanie obsługuje ten smartfon, napisali ludzie pod pewną recenzją i recenzent też wspominał coś. 

Edytowane przez czarus686

tobiasz5300
komentarz
komentarz

Ten telefon nie obsługuje szybkiego ładowania 

czarus686
komentarz
komentarz

To jaka ładowarka w takim razie byłaby dobra w rozważnej cenie?

Nadia_90
komentarz
komentarz

Ja ostatnio tanio kupowałam z frago.pl, poszukaj tam, mają same ładowarki z niedrogich marek, jeszcze gdzieś na forum jest mój wątek gdzie też szukałam dobrej ładowarki sieciowej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.