Pavsur

niedziałający monitor na displayport

1 post w tym temacie

Witam,

wczoraj zakupiłem komputer z monitorem. Monitor to AOC G2460VQ6 i karta graficzna msi geforce gtx 1060 (windowsc 10). Wczoraj i dziś jeszcze działał ten monitor przez display port, ale na rozdzielczości 1024x720. W menadżerze urządzeń wykrywało monitor jako standardowy monitor pnp. Po wgraniu sterowników od producenta tak jak zalecane było, to jedynie mi się nazwa z "standardowy...." zmieniła na "AOC(jakiś nr, nie był to dokładnie pełny nr mojego monitora" i ustawień dalej nie można było zmieniać. Coś jeszcze pogrzebałem i monitor się wyłączył, komputer chodzi, ale monitor daje "no signal", nawet po resecie komputera nie mam uefi tylko cały czas no signal i działający komputer. Dopiero po przełączeniu na hdmi, monitor działa, i co lepsze automatycznie mi zmienił na rozdzieloczość 1920x1080, ale w spisie dalej widnieje jako "standardowy monitor pnp". Nie wiem o co chodzi, ktoś ma jakieś pomysły. Sterowniki do karty graficznej uaktualnione. Nawet na chwilę z sieci odłączyłem monitor i komputer, bo podobno czasem to coś daje, ale u mnie bez zmian.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta