x-kom hosting

brak połączenia z hotspotem

tom21n
utworzono
utworzono

Witam

Chcę połączyć się z internetem na laptopie udostępnionym z telefonu. Posiadam laptop Lenovo Y700 i telefon motorolla X-Play. Laptop wyłapuje połączenie i nawet się z nim łączy ale nie ma dostępu do internetu, laptop bez problemu łączy się z innymi sieciami Wi fi, problem jest tylko w połączeniu z internetem z telefonu Na telefonie nie ma ustawionego limitu transmisji danych, zasięg LTE jest maksymalny, a hot spot oczywiście włączony na telefonie internet działa normalnie. Internet w laptopie nie działa niezależnie czy w ustawieniach hot spota jest ustawione hasło czy nie, pasmo wi fi jest ustawione w telefonie i laptopie na 2,4 GHz Nie wiem czy to ma znaczenie ale mam telefon na kartę z Orange. Mam połączenie szerokopasmowe ale w miejscu gdzie mieszkam jest założona jakaś blokada pobierania większych plików i chcę to pobrać używając internetu z telefonu. Załączam screena i dzięki za pomoc.

Bez tytułu.png

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Wpisz polecenie:

ipconfig /all

i wrzuć tutaj wynik

tom21n
komentarz
komentarz

takie coś mi się pojawiło

1.png

2.png

3.png

4.png

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Wpierw połącz się z tą siecią a później wykonaj to polecenie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.